Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Nevajag jaukt tiesu izpildītājus ar parādu piedzinējiem

Sabiedrībā ir salīdzinoši neliela izpratne un zināšanas par nolēmumu izpildi un zvērināta tiesu izpildītāja institūtu. Bieži vien zvērināts tiesu izpildītājs un viņa darbības tiek jauktas ar ārpustiesas parādu piedzinējiem un viņu darbu. Līdz ar to iesaistītās personas nereti ir neizpratnē par to, ko kuras personas var vai nevar darīt. Skaidrību tiesu izpildītāja darbības nolēmumu izpildē vieš Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes direktores pienākumu izpildītāja Elīna Avota.
Visbiežāk tiesu izpildītāji veic darbības, lai izpildītu nolēmumus par parāda piedziņu, personu un mantas izlikšanu no telpām un noteiktu priekšmetu izņemšanu parādniekam un nodošanu piedzinējam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.