Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Neveikls žests vai visatļautība – domas dalās; Gulbenes novada sociālā dienesta vadītājs no darba devēja saņem piezīmi

Par to, ka darbā tikusi fiziski aizskarta, iesniegumu Valsts policijai ir uzrakstījusi Gulbenes novada sociālā dienesta kāda darbiniece. Notikuma laiks - pagājušā gada 20.decembris. Kā liecinājusi iesniedzēja, incidents esot noticis darba sarunas laikā ar novada sociālā dienesta vadītāju Jāni Antaņeviču, kurš pēkšņi esot ķēries pie viņam padotās darbinieces (iesnieguma iesniedzējas) kakla un piespiedis to. “Pagājušā gada decembrī policijā ir reģistrēts iesniegums par konfliktsituāciju. Iesniegums ir izskatīts un pieņemts procesuālais lēmums par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu,” “Dzirksteli” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ance Rozīte.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (33)

 1. Tas, ka šajā iestādē pret darbiniekiem sen tiek izvērsts pamatīgs mobings nav nekāds jaunums. Nesaprotu, kā pēc šāda starpgadījuma vispār var palikt amatā. Kauns un negods novada domei. Šis ir ļoti nopietns incidents, kas parāda arī novada domes vadības attieksmi pret šādām situācijām.

  96
  5
 2. Gadījums bija jāskata pašvaldības ētikas komisijā un lēmums jāpublisko. Tāpat kā tas tika darīts citos gadījumos. Jābūt vienādai attieksmei pret gadījumiem un neēriskā rīcībā vainotajām personām neatkarīgi no amata pašvaldībā un neatkarīgi no partijas piederības, stāža, kā arī citiem subjektīviem faktoriem.

  48
 3. Tā var būt kvalificējama kā vardarbība un žņaugšana , kà rezultàtā var iestāties neatgrezeniskas sekas un briesmas dzīvībai.Par to tikai piezīme? Domes vadība pati ir jàsoda, jo pieļauj ka neadekvātas uzvedības persona apdraud darbiniekus.

  42
 4. Bija ļoti nopietni incidenti arī tad,kad viņš bija Rankas vadītājs. Cilvēku,kas bija invalīds bez kājām,rupji apsaukāja un grūstīja māsu klātbūtnē. Un visādi apsaukāja par dzērāju. . Nezinu kā var tādi cilvēki strādāt šajās iestādēs? Mazūram vajadzētu tuvāk iepazīties ar Rankas cilvēkiem un tad domāt,vai aizstāvēt cilvēku,ko nepazīsti.

  33
 5. To veco sen jau vajadzēja nojūgt,kauns novada domei….Mums ir tik daudz foršu,jaunu,normāli domājošu cilvēku?
  Šitas,vecais labi ieziepējies,mašīna pa velti,degviela,pa velti,soc.garantijas, pa velti un tttt….
  Pa olām ieraut vajadzēja:))))

  43
 6. Ja par zagšanu neatlaiž tad par šo arī nekā nebūs jo viņš prot dalīties ar salaupīto.

  28
 7. Tak neatlaidīs, jamēs uz ielas kādam pie rīkles ķertos uzreiz savāktu kāds, šeit tak domes pārstāvis,visu var un visus nosodīt,lai beidzot paskatās ko pats dara

  22
 8. Un viņš vēl strādā? Neadekvāts situācijā un agresīvs vadītājs? Un tāds lemj jautājumus soc.dienestā? Tā tikai Gulbenē var notikt!

  41
  1
 9. Gulbenes sociālā dienesta darbinieces varētu atklāt kā pret viņām izturas viņu priekšnieks kādu emocionālo ļaunumu nodara viņa izturēšanās. Tikai viņas baidās no sekām.
  Šī ir Jūsu iespēja izmantojiet to.
  Viens nav karotājs bet visas kopā Jūs esat spēks kas var daudz!

  41
  1
 10. Gaidīsim nākamo reizi,kad tiešām kādu piežmiegs tad arī sodīsim, diemžēl skarbā realitāte. Un darbiniecei nekavējoties bija jāsauc policija,nevis tagad uzraksta iesniegumu,kad sadūšojas…

  19
  1
 11. Izlasiet avize rakstu,tad sapratīsiet ko par to visu domā mūsu novada vadība un tad rakstiet atsauksmes .

 12. Raksts ir izlasīts no a līdz z. Uzskatu, ka piezīme ir nesamērīga ar nodarījumu. Un šādi tiek parādīts, kādas būs sekas(nekādas), ja nākotnē būs citi šāda veida precedenti.

  16
 13. Ir nedaudz stradats sa cilveka vaditaja iestade.Pirmais,ko sapratu, ka tur visi ir iebiedeti un klusi sez savos kabinetos,turpreti vins auro pa visu iestadi.Nekad negribetu atrasties sada prieksnieka iestade ka darbinieks.Papetisim vina dzives gajumu,vins ari bija stipri draugos ar alkoholu,tapec tagad nervi netur.Vai tads despots drikst vadit tadu iestadi,kur butu jabut vienkarsi cilvekam ar lielo burtu,bet par sadiem neadekvatiem gajienie tikai – nosodijums.Dodiet vietu jauniem vaditajiem,nevis veciem pensionariem, kuri negrib atstat savas iesilditas vietas,kamer vinus neizmet un vel nespej savaldit savas rokas un meli.Tiesam sokejoss notikums,pratam neaptverami,ka var turpinat stradat socialaja dienesta,kur cilveki griezas pec palidzibas.Varbut varetu stradat kada paraudzinasanas iestade.

  23
 14. Kāpēc domājat, ka lielākā nozīme ir novada domes, pašvaldības administrācijas, policijas viedoklim? Vissvarīgākā ir sabiedriskā doma.

  13
 15. Tur katrā kabinetā un gaitenī ir videnovērošana,un uzminiet kurš ir novērotājs…
  Meitenēm pat laiks tualetē tiek uzskaitīts

  7
  1
 16. Tur katrā kabinetā un gaitenī ir videnovērošana,un uzminiet kurš ir novērotājs…
  Darbiniecēm pat laiks tualetē tiek uzskaitīts

  9
  1
 17. Tur vispār būtu jāveic tīrīšana. Tur par daudz atsevišķas darbinieces ir izlaidušās; dzeršana, darba laika neievērošana utt. Darba laikā paspēj simtiem citu darbu izdarīt.

  13
 18. Man ir jautājums- kur bija izsludinātas vakances uz jauno soc. māju Saule? Regulāri sekoju līdzi, bet tad vienā dienā – foto ar jaunā objekta kolektīvu. Laikam jau man nav atbilstošs blats domē un soc.dienestā.

  30
 19. Ja vēl tas ir taisnība, ko patriots te saka, tad nav brīnums, ka šis ierēdņa pārpratums līdz šim varēja uzvesties kā ienāk prātā un no viņa baidās. Aizmugure attiecīgās kolonās? Baigi, bet priekš tam ir citi dienesti, kas var ne tikai piezīmes izteikt. Būtu pēdējais laiks mūspusei sakārtoties, lai paziņas citā valsts malā neteiktu – kas jums atkal par skandāliem pašvaldības līmenī!

  17
  2
 20. Arī 22maija Antanevics visu Upes-2 īrnieku un personāla acu priekšā mani tāpat piekāva, piedraudēja ar policiju ja griezisos slimnīcā, tagad kādu mēnesi nav mobinga no aleksejevas gan dīķa ielas puses, jo suns zin ko ēdis. Ziņojis par komunista darbību tiku VDD. Te notika putina slavēšana gan katjusas dziedāšana.

  8
  2
 21. Pateicoties šim Antaņevičam mēs Rancēnieši palikām bez ģimenes ārsta un daudz riebeklību šis neaizvietojamais darbonis ir paveicis.

  13
 22. Sabiedrības viedoklis netiek ņemts vēra ,vai jūs to neēsat sapratuši .Ļoti pārsteidz Caunīša nostājja šinī situācijas izvērtējuma !

  14
 23. Man viņš patīk !
  Izlasīju gan visu rakstu , gan komentārus . “Mums katram ir jādara savs darbs .Un es neko “virscilvēcīgu ” neprasu .” Vai tad tā nav – ir jāstrādā , nevis jāsaņem alga un jāatsēž stundas sapņojot !
  Par nedzeršanu – jāpriecājas ! Laikam nav kas ar Tevi sadzer , Anonīmais komentētāj ?
  Un vēl – ievērojiet 2 metru distanci , tad nekas tāds nebūtu noticis .
  No 20.decembra ir jau pagājuši 2 mēneši …un kāpēc tik vēlu ir rakstīts iesniegums / nav datuma /, vai vēlu tiek paziņots Dzirkstelei ?

  6
  20
 24. Muļķīgi piedāvāt kursus par saskarsmi, jo, ja nav šīs prasmes – tu nevari būt vadītājs. Viņa sastrādātie izgājieni tagad nepatīk ne partijai, ne domei – jo visi pielikuši savu roku pie tā, ka šis gadījums (tātad ilgtermiņa rīcība dažādos izteiksmes veidos) izskanējis nu jau skaļi. Sevi cienošs speciālists (vadītājs viņš nav un nebūs) uzrakstītu atlūgumu, bet izskatās, ka šis nav cienīgs un nesekos šāds žests. Skumji, bet šis viss noklusīs un viss aizmirsīsies. Pašvaldībā tā pieņemts – zinām,bet neredzam; negribam redzēt, jo tā ir ērti!!! Cietušo aicinātu tomēr iesaistīt to pašu Bez Tabu vai 4.studiju (anonimitāti garantēs), lai šī ziņa un pašvaldības gods gulbja spārnu plašumā izskan valsts mērogā. Jo vietējie neredz, diemžēl.

  16
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.