Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība vēlas turpināt sakārtot infrastruktūru Gulbenē

Pašvaldībai ir iecere pārbūvēt un noasfaltēt Gulbenē Kalna (174 metri), Vītolu ielu (287 metri), kā arī Raiņa ielu (448 metri) posmā no Baložu ielas līdz Raiņa ielai 58 jeb iebrauktuvei uz augstsprieguma apakšstaciju. Tāpat vēl Brīvības ielu (750 metri) posmā no Parka ielas līdz Krustalīces caurtekai, pārbūvējot arī caurteku.
Šajā sakarā divas dienas pašvaldības administrācijas ēkā interesentiem tika rīkotas iepriekš internetā izziņotās tikšanās ar projektētāju – SIA “Marten projekti” valdes priekšsēdētāju Valdi Caunu. Uz pirmo tikšanos bez pašvaldības darbiniekiem un “Dzirksteles” pārstāvjiem ieradušies bija divi gulbenieši, bet uz otro tikšanos nebija neviena.
Vēl gaida iedzīvotāju jautājumus
Pagaidām vēl norit šo ieceru projektēšanas process, kad ieinteresētie iedzīvotāji, kuriem pārbūvējamo ielu posmos atrodas viņiem piederošie nekustamie īpašumi, var noskaidrot atbildes uz jautājumiem un izteikt priekšlikumus. Iedzīvotāji ar saviem jautājumiem var vērsties pie pašvaldības būvinženieres Baibas Stepas (tālrunis darba laikā: 278463910). Tāpat ir jautājumi, uz kuriem vislabāk atbildes varētu zināt SIA “Gulbenes Energo Serviss” valdes loceklis Rihards Korns, ja runa ir par pilsētas ūdensvada un/vai kanalizācijas centrālo tīklu pievilkšanu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.