Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pretkorupcijas pasākumi Gulbenes novadā ir ikdiena, pašvaldība pārtrauc Gunas Švikas ziņojuma tiešraidi, vēlāk publicē rediģētu

G.Švika “Dzirkstelei” vēlāk skaidroja: “Pārtraukums bija tehnisks. Es pat nevaru pateikt, kas tur notika. Tas nebija nekas tīšs. Tā kā komitejas sēdes pilns video tika uzņemts un ir saglabāts, uzreiz pēc 22.novembra sēdes devu rīkojumu tehniskajiem darbiniekiem ievietot “YouTube” manu ziņojumu. Mans mērķis bija ne tikai deputātiem, bet arī iedzīvotājiem publiski izstāstīt vienkārši, koncentrēti pa punktiem, lai saprastu, kā mēs strādājam.” “Dzirkstele” pārliecinājās, ka 23.novembrī patiešām “YouTube” G.Švikas vadītā 22.novembra komitejas sēde jau bija publiskota, ieskaitot G.Švikas ziņojumu. G.Švika laikrakstam teica – komitejas sēdes pēdējam darba kārtības jautājumam videoierakstā esot noņemts tikai sēdes pats gals, kur “jau vienkārši sākās haoss un kur laikam vairāk nekāds ieraksts nenotika”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Skumjākais, ka lasītājus tas neinteresē. Tiek netieši noraidīts viss, kas neskar pašu tagad un uzreiz. Bojā ozolus? Nieks vien ir. Izdzīvos (cik gadu tiem ozoliem?). Nogriezīs Ābeļu ielas ābeles? Nieks. Nu un tad, ka padomju laikā kāds tās sastādījis Latvijas karoga krāsās ziedošas (sarkans, balts..). Rediģēs tautai sniedzamo informāciju. Nieks. Vai tas ko maina? Pārveidos pilsētas seju kā to izdarīja ar Gulbenes simbolu. Nu un? Kas man no tā. Slēdz vienu pēc otras mūsu lauku iestādes.. Paturpiniet jūs.

  19
 2. Vai Švika varētu pastāstīt par atvesto pieredzi no Briserles ?

  29
 3. Kā domājat? Vai ir kāds godīgs deputāts pie kā griezties ?

  16
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.