Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Publisko Gulbenes novada pašvaldības 2022.gada pārskatu; Valsts kontrolei ir ieteikumi pašvaldībai, kā nodrošināt iedzīvotāju informētību

Gulbenes novada pašvaldība savā mājaslapā ir publiskojusi savu 2022.gada publisko pārskatu, kas ir uz 62 lappusēm un tika apstiprināts novada domes 29.jūnija sēdē. Uz pirmās lapas ir novada jaunais cilpveida logo, kā arī sauklis “Te cīnās, te rodas!”. Fonu veido ilustrācija ar “Gulbenes Buku” komandas tematiku (basketbola bumba un stirnāža foto). “Gulbenes Buki” tādējādi ir izcelti kā Gulbenes novada vizītkarte. Kā zināms, pašvaldība komandu 2022.gadā atbalstījusi ar 30 000 eiro finansējumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Gulbene ir vienīgā pilsēta,kur pa vasaru nenotiek neviens pasākums ,izņemot tikai pilsētas svētki ????

    4
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.