Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REDAKCIJAS SLEJA: Arī komentētājiem ir savi noteikumi

“Dzirkstele.lv” ir viens no tiem portāliem, kurā ir ļauta iespēja izteikties jebkuram, turklāt anonīmi. Diemžēl ne visi ir, teiksim tā, labi audzināti, tāpēc atļaujas komentārā ierakstīt arī tādus vārdus, kurus lielākā daļa cilvēku nelieto. Tad nu neapmierinātajiem rakstītājiem paskaidrojam, ka arī portāla komentāru rakstīšanai ir savi noteikumi, kas ir jāievēro. Ja jūs neievērojat šos noteikumus, iespējams, jūsu komentārs tiek aizturēts vai rediģēts. Nevienam nav tiesību kādu nomelnot – tas nu ir fakts, turklāt vēl anonīmi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Nu nevajag jaunu sevi tā slavēt.
  Visi atceras kā kovida laikā tika liegta komentēšana, lai vīruss pa vadiem neizplatās😂
  Un visi zin, kā izzūd pieklājīgi komentāri, kuri nesakrīt ar vadošās partijas viedokli….

  10
  0
 2. Dzirkstelē cenzūra ir nenormālākā!!!
  Komentāri tiek dzēsti, rediģēti, aizturēti- var parādīties tikai pēc laika vai arī pilnīgi bloķē komentēšanas iespējas.
  Drīkst rakstīt tikai slavas dziesmas par domi, par kādu visiem zināmu tautību, arī par pašu dzirksteli.
  Komentāram nav jābūt obligāti nekulturālam, lai cenzori to nepublicētu.

  9
  2
 3. Nu tas ir dažādi. Ja jūs tā vienkārši varat aiziet un pastāstīt savu bēdu,tas ir apsveicami. Bet lielākajā daļā darba vietu tā nav. Runā,ar ko gribi,mobings vairāk vai mazāk ir visur . Tajā pašā laikā prasa, varbūt varat kaut ko ieteikt,kādu uzlabojumu vai ko. Bet nekas jau netiek pieņemts un vēl aizmuguriski kolektīvā aprej. Sak, paskaties,ko tā sadomāja…. Tas tā vienkārši nenotiek,kundzīt. Skaisti jau uzrakstīji. Bet , ja Jūs strādātu kādu “” melno “” darbu,tad tas redzējums būtu pavisam cits. Un vai,cik būtu sirdssāpju un aizvainojuma par to,ka es cenšos un mani nenovērtē.

 4. Nesapratu, par ko stāsts? Te tak par komentāriem Dzirkstelē.

  1
  1
 5. Izskatās,Līga,ka pati neesi izpratusi domu, iet runa par ne tik daudz komentāriem, bet kvalitatīvu komunikāciju ar darba devējiem un tāpēc arī komentāri ne tie labākie. Jo nebūt tu nevari būt atklāts ar priekšniecību. Tur ir tā ” sāls”. Tāpēc ir runa par komentāriem. Un nevajag teikt,ja nepatīk,ej un runā. Tas nestrādā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.