Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Redakcijas sleja: Dažādās realitātes

Sabiedrība nav viendabīga. Arī Gulbenē. Atšķirīgi vecumi, sociālais stāvoklis, uzskati, vajadzības un priekšstati – tas viss ir šeit kā jebkurā citā vietā pasaulē. Kāds iebildīs – noteicošās ir vispārpieņemtās cilvēciskās normas. Varbūt. Bet arī tas patiesībā ir mainīgs un interpretējams lielums. Esot pasīvai vērotājai no malas, manī ir radušās pārdomas. Mums viss ir tendēts uz prestižu - lūk, kas ir mūsu noteicošā vērtība! Viens piemērs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Ja tik ļoti vajag visu esošo un nesaplīsušo plēst tomēr nost, tad varbūt mainām pilsētai vārdu? Tik ilgi jau Gulbene- nu kaut kā vecmodīgi.

  2. Jūs pārpratāt. Traumatiskā interpertācija no Jūsu puses. Mēs visi novecojam fiziski. Vai arī sirdī, tas no pašiem atkarīgs.

  3. Vēl jautrāk kādam būs uzzināt, ka mēs katrs dzīvojam savā individuālajā realitātē. Pirmo un vienīgo reizi:)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.