Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Redakcijas sleja: Grūtā vienotība

Pagājušajā nedēļā apmeklēju Eiroparlamenta plenārsesiju Strasbūrā, pēc Covid-19 pandēmijas izraisītā pārtraukuma pirmo reizi atkal lielāka žurnālistu grupa varēja klātienē tikties ar Eiroparlamenta deputātiem, piedalīties sarunās par nozīmīgiem jautājumiem gan saistībā ar Ukrainas karu un atbalstu ukraiņiem, gan enerģētikas krīzi, zaļo kursu. Programma bija piesātināta, nekad nebiju tikusies gandrīz ar visiem Eiroparlamenta deputātiem no Latvijas, kā arī vēl pārstāvi no Igaunijas un Lietuvas. Jāsaka, ka sajūtas nebija pārāk pacilājošas, jo vairāk vai mazāk gandrīz no visiem deputātiem izskan bažas par to, kas notiks tālāk Ukrainas kara kontekstā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.