Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REDAKCIJAS SLEJA: Jau sildīties vai ne?

Brīdī, kad rakstu šo sleju, es vēl nezinu, vai šodien manā dzīvoklī radiatoros būs siltums. Personīgi man to gribētos. Mazāk sevis, vairāk sava tēta dēļ. Kā nekā šoruden viņam būs 90. dzimšanas diena. Rakstu sleju un piedalos aptaujā par/pret mājas pieslēgšanos pilsētas centralizētajiem siltumtīkliem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Šķiet, ka šī “problēma”, kas vistiešākajā veidā skar vietējās kopienas (Gulbenes pilsētas) iedzīvotājus, vēlreiz atgādina to, par ko jau ir runājis Prezidents E. Levits. Proti, ka ir jāveido t.s. vietējo kopienu padomes, kuras ietekmētu šādu un tml. jautājumu ātrāku risināšanu. Jo šādas institūcijas sacītajam taču būtu lielāks svars nekā tās vai citas mājas vienam pārvaldniekam, lai cik apsviedīgs un stiprs viņš būtu. Citādi skan tikai “saucēju balsis tuksnesī”, diemžēl.

    2
    1
  2. Vajag siltum trases siltināt. Pavasarī ātri nokūst sniegs un aug skaisti zaļa zālīte. Tāpat rudenī var redzēt kur aizplūst mūsu siltums

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.