Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REDAKCIJAS SLEJA: Kāpēc mēs atgriezāmies pie Sakses

Kāpēc mēs atkal laikrakstā atgriezāmies pie it kā šķietami vienkārša jautājuma saistībā ar rakstnieces Annas Sakses “mantojuma” izvērtējumu? Pirmkārt, saņēmām vēstuli no lejasciemietes, ka rakstniece nemaz nav bijusi komunistu partijā, un vērsāmies vēlreiz pie vēsturnieka, pētnieka, vēstures zinātnes doktora Kārļa Kangera, aicinot viņu pamatot, kāpēc Sakses piemiņas godāšana nekādi nav savienojama ar šodienas situāciju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Šī situācija vēlreiz kā lakmusa papīrs norāda, cik aktuāli pagastos un, vēl svarīgāk, pilsētās (Gulbenē) ir veidot t.s. iedzīvotāju padomes, kas izlemtu šādus un līdzīgus jautājumus. Citādi sanāk, ka ” viena tante teica tā, bet cita tante teica šitā”. Trūkst ciešākas saites starp novada domi, kas nezin, ko lemt un pagastu vai pilsētas cilvēkiem, kuriem ir dažādi viedokļi. Te nelīdzēs ne moralizēšana, ne “izglītošana”. Līdzēs vien sadarbība un galvu “kopā likšana”, lai atrastu visgudrāko risinājumu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.