Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REDAKCIJAS SLEJA: Reglaments aizvērs muti?

Kā šovs. Gulbenes novada deputātu komiteju un domes sēdes regulāri tiek translētas “YouTube” interneta vietnē. Šīm tiešsaistes sēdēm ir sava publika, fani. Es starp viņiem. Paldies deputātiem, kuri cenšas atdzīvināt lietišķās un brīžiem grūti uztveramās sarunas ar replikām, metaforām, viedokļu apmaiņu! Prieks, ka mums ir vietējie politiķi, kuri savu domu translēšanai starpsēžu laikā izmanto sociālās platformas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Ja pa nopietnam, tad vēl ir vērts paskatīties vai komiteju translācijas ir likumīgas, jo Likums par pašvaldībām ļauj un prasa nodrošināt tās tikai Domes sēdēm.

    1
    8
  2. Beidz kasīties!Iedzīvotājiem ir jāzin,kādi lēmumi pieņemti un pie reizes teātri var paskatīties!Reizēm tas ir interesanti un smieklīgi!

    13
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.