Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Redakcijas sleja: Sarkanās līnijas

4. maijs - Latvijas neatkarības svētki. Šoreiz pārdomas nav tikai par saulaino dienu Rīgā pirms vairāk nekā 30 gadiem ar priecīgo cilvēku pūli, sagaidot Augstākās Padomes deputātus, kuri bija nobalsojuši par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Lai arī patiešām priecīgāks ir prāts par pandēmijas beigšanos, ziedošo pavasari un vasaras tuvošanos, galu galā par apkures cenām var nedomāt līdz rudenim, ātri “atsēdies” uz zemes, izlasot vai skatoties ziņas no kaimiņiem – Ukrainas. Kārtējie upuri, nāves, sagrautas dzīves un galvenais - neviens nezina, cik vēl tādu būs un kad tas viss beigsies. Tāpēc nekas šobrīd nav tā, kā ir bijis pirms kara.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.