Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REDAKCIJAS SLEJA: Smagā atpūta

Tā nu arī es brīvdienās devos atpūsties un izvēlējos sev tīkamo ceļojumu uz ārzemēm. Tiesa tepat uz kaimiņzemi Igauniju, lai visu dienu pavadītu uz Peipusa ezera ledus un ļautos sev tīkamajai zivju ķeršanai. Celšanās - jau četros no rīta, tomēr, zinot, ka mani gaida atpūta, mostos jau pirms modinātāja zvana. Tikšanās ar tādiem pašiem “dullajiem”, pāris stundas ceļā, un ar gaismu jau tiek sperti pirmie soļi uz ledus. Līdz izvēlētajai vietai, kur ķersies lielais loms, jāsoļo teju vai stunda, un šoreiz tā ir apgrūtināta tāpēc, ka neviens nav nokaisījis manis nosprausto ceļu, un pat nezinu, kam lai zvana un sūdzas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.