Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REDAKCIJAS SLEJA: Sniega dežūrlāpstas

Atļaušos apgalvot, ka par sniegu liela daļa Latvijas iedzīvotāju priecājas pirmās divas nedēļas, pēc tam baltā prieka apjūsmotāju paliek mazāk, proporcionāli daudz mazāk sociālajos tīklos bilžu ar nosaukumu “es un sniegs”. Izņēmums varētu būt bērni, bet kopumā neērtības saistībā ar sniegu nevienu priecīgu nedara: netīrie un slidenie ceļi, ielas, kuras paliek šaurākas, sniega kalni ielu malās drīz sasniegs cilvēka augumu, piemājas celiņu regulāra tīrīšana – tas katram jau tā stresaino ikdienu padara grūtāku. Daži lamājas, daži sūdzas “Dzirkstelei” vai vēl citām institūcijām, bet daži vienkārši pacieš neērtības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.