Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Gulbenes autobuss” cīnās par nākotni; notiek sarunas par darba turpināšanu Gulbenes un Alūksnes novadā arī pēc 31.marta

Līdz 6.februārim Iepirkumu uzraudzības birojs turpina izvērtēt SIA “Gulbenes autobuss” un citu uzņēmumu sūdzību par VSIA “Autotransporta direkcija” lēmumu, kam turpmākos 10 gadus – līdz 2033.gadam - uzticēt sabiedrisko autobusu pārvadājumus daļā Latvijas reģionālo maršrutu. Par to liecina publiski pieejamā informācija par Iepirkumu uzraudzības biroja 16.janvāra lēmumu. Jāteic, ka konkursa rezultātu pārsūdzības turpinās jau kopš 2019.gada, tāpēc VSIA “Autotransporta direkcija” neizdodas rezumēt lielo konkursu visās lotēs Latvijas teritorijā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.