Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Skatītāju rindās skan aplausi un smiekli

Pagājušās nedēļas nogalē Beļavas tautas nama zāle bija skatītāju pilna, skanēja smiekli, netrūka aplausu. Un par to bija parūpējies no jauna atdzimušais Beļavas tautas nama amatierteātris, kura nosaukums tagad ir “Spiets”.
Amatierteātra “Spiets” režisore Biruta Rukmane pirms izrādes, uzrunājot skatītājus, teica: “Teātra studija ir atdzimusi pēc 10 gadu pārtraukuma. Esam atjaunojušies. Ir pieci jauni dalībnieki, kuriem šis ir pirmais izgājiens uz skatuves. Neesiet bargi soģi! Ziniet, kā ir pirmajā reizē, kad ir jāiet un jāuzstājas cilvēku priekšā. Lugu esam izvēlējušies tādu, kas patīk mums pašiem un kādi esam mēs paši– mazliet nenopietna, mazliet draiska.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Prieks par to, ka spēj savākt tik lielu kolektīvu. Arī izrāde ļoti laba skatītājiem. Nejutām, kā paskrēja divas stundas! Paldies! Lai jums veicas!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.