Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Skolas ielas kvartāla pārbūvē Gulbenē nav paredzēts atjaunot trotuārus pie mājām

Ar balsu vairākumu mājās kopība var lemt, kā izmanto savu zemi“Skolas ielas mājai 5/6 tomēr ir vajadzīgs trotuārs,” ar šādiem vārdiem sākas anonīma vēstule, kuru “Dzirkstelei” atsūtījis kāds Gulbenes iedzīvotājs. Teikts, ka vajadzīga steidzama palīdzība problēmas risināšanā. Ja “Dzirkstele” nerīkosies, “griezīsimies pie jaunā Valsts prezidenta, - ir teikts vēstulē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. priekš kā sādženiekiem trotuāri ja ir sausā ateja ar bedri jau ir ļoti labi, tikai to postažu pie Skolas ielas mājām un nokavēto ielas remonta pabeigšanas termiņu par 1 gadu gadu gulbenes izpildkomitejai būtu jakopensē naudā, katram gulbenes, Skolas ielas iedzīvotājam, kompensācijas summai par bardaku 2 gadu garumā ir jabūt vismaz 2000 euro, katram deklarētajam skolas ielas iedzīvotājam

    3
    2
  2. Vai koku ciršanai pilsētā nav vajadzīgs saskaņojumu un nebūtu jājautā arī citu iedzīvotāju, nevis tikai sētnieku viedoklis? Skaistais bērzs, no kura ir arī kaut cik ēnas karstā laikā, Skolas kvartālā jānozāģē, jo mājas Skolas 5/6 pilnvarotās, Daigas Makas , ģimenes sētniekam traucē- papildus darbs, jo no trotuāra jātīra lapas.

  3. Pēc noteikumiem pilsētā pat ābeli savā pagalmā nedrīkstī nozāģēt bez atļaujas!
    Bet sādžiniekiem protams po… !

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.