Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Atbalsts ikvienā situācijā; LIZDA vadība Stāmerienā tiekas ar biedriem no Gulbenes, Alūksnes un Balviem

Turpinās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadības – priekšsēdētājas Ingas Vanagas, priekšsēdētājas vietnieces Irinas Avdejevas un eksperta Imanta Mālnieka – tikšanās ar arodorganizāciju vadītājiem, biedriem un dalīborganizācijām, dodoties reģionālajās vizītēs. 27.septembrī Stāmerienas pils zālē tikās Gulbenes, Alūksnes un Balvu arodorganizācijas.

Būtisks klātienes kontakts
I.Vanaga sarunā ar “Dzirksteli” par šādām tikšanās reizēm ar kolēģiem atzīst: “Klātienes kontakts ir ļoti būtisks. Mēs braucam uz reģioniem tikties ar mūsu dalīborganizācijām, lai atgādinātu, ko mēs esam kopā panākuši, lai pastāstītu, kādi ir jau nākamie jautājumi mūsu dienaskārtībā. Mums ļoti būtiski ir tas, ka katrā šādā izbraukuma reizē mēs iegūstam jaunus mājasdarbus, jo tiek aktualizēts vēl kāds jautājums un vēl kaut kas risināms. Mēs nereti sakām, ka politiķi atraujas no realitātes, un mums ir būtiski nenonākt līdzīgā situācijā. Tikšanās ar praktiķiem dod atgriezenisko saikni, kas darbojas vai ne un ko vajag uzlabot vai pilnveidot, un varbūt vēl ir kāds jautājums, kuru būtiski iekļaut dienaskārtībā.”

Tikšanās laikā I.Vanaga informēja kolēģus par šobrīd notiekošajām sarunām ar Izglītības un zinātnes ministriju. LIZDA Gulbenes novada arodorganizācijas priekšsēdētāja Sandra Aņisimova “Dzirkstelei” stāsta, ka jautājumi, kas satrauc arodbiedrības biedrus, skar visplašāko tēmu loku. Tikšanās laikā tika diskutēts par mobinga un bosinga problemātiku darba kolektīvos un sociālā dialoga veidošanu, kā arī par ieceri par transporta un mājokļa izdevumu kompensācijas mehānismiem un to ieviešanu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Par veselības apdrošināšanu. Nav taisnība. Arodbiedrība piemaksā tikai 20 eiro. Pārējo mēs paši sedzam. Tas ir vairāk kā 100 eiro .

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.