Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ukrainiete no Druvienas lūgšanās ir vienota ar tautiešiem (labots)

Uzaugusi Latvijā, dzīvo Latvijā, uzskata Latviju par savām mājām. Druvēniete Natālija Markova šajās dienās savā “Facebook” profilā pastāvīgi apliecina - viņas sirds pieder gan Latvijai, gan etniskajai valstij, neatkarīgajai Ukrainai. Viņa zina un godā ukraiņu valodu. Protams, pie viņas fotogrāfijas sociālajos tīklos ir Ukrainas valsts karogs. Kā pie daudzu citu fotogrāfijām šajā interneta vietnē. Ir sajūta, ka visa Rietumeiropa ir sadevusies rokās, lai paustu vienotību un atbalstu ukraiņu tautai un tās nacionālajai un valstiskajai neatkarībai. Natālija ukrainiski ir publicējusi lūgšanu, kas veltīta vienotai, nedalītai Ukrainai. Šajā lūgšanā ir vārdi: “Es ticu mūsu vienotībai, jo tas ir tavs lielais spēks! Es ticu mūsu gara spēkam, jo tas ir tavas radīšanas brīnums! Es ticu, ka šie vārdi apturēs tumšos spēkus. Lai šī cīņa debesīs ir par Gaismas uzvaru!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.