Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uzņēmēji aktualizē: Gulbenē nav skaidrības, kur likt zaļos atkritumus

Kur likt nopļauto zāli, sakasītās koku lapas, kritušos koku zarus, kokskaidas, kad tas viss ir savākts savā privātajā vai apsaimniekojamajā teritorijā Gulbenē? Vai vienīgā izeja ir to visu dedzināt? Bet, ja tas nav droši, ko darīt tādā gadījumā? Līdz šim gadiem ilgi gulbeniešiem talkā nāca pilsētas labiekārtošanas iestāde. Cilvēki maisus ar koku pērnajām lapām un zāli lika maisos ielas malā, bet lielos koku zarus atsevišķā kaudzē. To visu pēc tam savāca pilsētas labiekārtošanas iestāde. Tas neesot pareizi, tāpēc tā vairs nebūšot. Šāda satura paziņojumu gulbenieši publiskajā telpā pamanīja nesen un uztvēra kā kaunināšanu pārlieku lielā čakluma dēļ.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.