Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Plūdu gadījums Viestura ielā Gulbenē jāizvērtē novada domē


Nogaidīt, kad paši no sevis izzudīs plūdi pēc14.jūnija lietavām, nebija ar mieru Viestura ielas iedzīvotāji Gulbenē. Tonedēļ pat viņi meklēja palīdzību. Vispirms esot vērsušies pilsētas pārvaldē un pašvaldībai piederošajā SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Tur palīdzēt neesot solījuši.

Iedzīvotāji zvanīja vietējam deputātam Intaram Liepiņam. Viņš palīdzējis. Tāpēc sekoja iedzīvotāju zvans “Dzirkstelei”. Pateicības vārdus publicēšanai laikrakstā izteica Raisa Bobova, Anita Sirmā, Anita Semjonova no Viestura ielas: “Mēs, Gulbenes iedzīvotāji Viestura ielā 14 un 16, gribam pateikt paldies novada deputātam I.Liepiņam par atsaucību un palīdzību sakarā ar 14.jūnija lietavu izraisītajiem plūdiem. Viņš 17.jūnijā atbrauca palīgā pats gumijas zābakos un atveda arī tehnisko aprīkojumu, lai varētu sūknēt lieko ūdeni. Pie mums uz vietas viņš nostrādāja apmēram pusdienu. Viestura iela pludoja. Izrādījās, ka viena notekūdeņu aka bija pilna ar smilti un tāpēc ūdens neuzsūcās un netecēja projām. I.Liepiņš mums palīdzēja. Viņš mums ir cilvēks ar lielo burtu.”


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.