Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zane Daudziņa: “Daudzkārt esmu jutusies tik laimīga kā uz paradīzes sliekšņa.”

Ja man kāds jautātu, kas ir Zane Daudziņa, atbildētu — mūžīgais pavasaris. Tas viņā plaukst un pumpuro jebkurā izrādē, jebkurā tikšanās reizē ar auditoriju. Taču patiesībā viņa ir aktrise un runas pedagoģe. Jā, un tagad viņu var uzskatīt arī par rakstnieci un mākslinieci, jo pavisam nesen iznāca viņas “Dienasgrāmata”, kurā viņa fiksējusi pandēmijas gadu, kurā ir viss — gan neziņa un satraukums, gan pielāgošanās neierastajai situācijai, gan prieka avota meklējumi šajā tik neierastajā un neprognozējamajā situācijā. Grāmatas vāku un ilustrācijas veidojusi pati autore.
— Kāds ir jūsu brīnumlīdzeklis, kad izdodas vienai pašai noturēt publikas interesi monoizrādēs gandrīz divu stundu garumā?
— Tajā brīdī, kad esmu kopā ar publiku, man nav itin nekā cita uz pasaules: tikai es un viņi — cilvēki, kuriem gribu izstāstīt lugā ietverto stāstu. Es domāju, ka publika to jūt — šo atdošanos viņiem pilnībā un līdz galam. Viņi jūt un atbild ar to pašu — absolūtu uzmanību un ļaušanos izrādes maģijai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.