Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīti kārtējie Lizuma svētki

Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušajā sestdienā Lizuma pagasta dārza svētki “Prieks būt kopā!” sākās ar mazuļu uzņemšanu pagasta un novada saimē. Svētkos sumināja 13 mazuļus – 6 zēnus un 7 meitenes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ne visi gaviļnieki bija ieradušies uz svētku pasākumu, bet tie, kuri bija, dāvanā saņēma neviltotu klātesošo uzmanību un jaundzimušo dāvanu, kura šogad ir vienota visā Gulbenes novadā. Visi uzrunātie mazuļu vecāki atzinīgi vērtēja šo tradīciju – kopīgo gājienu un pasākumu, kad mazuļi tiek uzņemti lielajā novada saimē. Tā ir iespēja iepazīties citam ar citu, sadraudzēties un izpriecāties kopīgās dziesmās, rotaļās un dejās.

“Dzirkstelei” Lizuma pagasta kultūras nama vadītāja Elita Dūte sacīja, ka šogad svētki bija nedaudz piezemētāki nekā iepriekš ierobežotā finansējuma un cilvēku resursa dēļ.

“Šos svētkus svinēt ar milzīgu vērienu mums nemaz nebija plānots. Ko varējām paveikt ar saviem spēkiem un sponsoru palīdzību, to arī darījām. Tāpat jau svētku sarīkošana prasīja milzīgu darbu, enerģiju un laiku. Paldies tiem pagasta iedzīvotājiem, kuri nāca talkā ar savu līdzdalību. Īpaši gribētu uzsvērt ziedu un košumaugu sarūpēšanu, lai kopīgi radītu krāšņu ziedu kompozīciju, kura skatāma kultūras namā. Beļaviete Tatjana Ābeltiņa pat speciāli audzēja augus tieši šim nolūkam, kas šajā sausajā vasarā bija liels izaicinājums. Līdzdalību ņēma arī mūsu novada mājražotāji un amatnieki, tāpat bija muzeja ekspozīcijas apskate, filmiņu skatīšanās, piedalīšanās ģimeņu sporta sacensībās un orientēšanās pa Lizumu. Katrs varēja atrast sev tīkamo, un kopumā dienas programma iznāca piesātināta,” uzsver E.Dūte.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. svētki bija normāli tikai viens šokēja svētku laikā vāca ziedojumus nevis vētrā cietušajiem kas šoreiz būtu pirmajā vietā bet vāca naudu karam

    7
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.