Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Daukstu pagastā “Āriņu slēpojumā” startē 120 dalībnieki

Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušās nedēļas nogalē Daukstu pagastā notika trešais “Āriņu slēpojums 2022”, kurā piedalījās 120 dalībnieki, sacensības vadīja Dailes teātra aktieris Andris Bulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slēpotāji bija ieradušies ne tikai no Gulbenes novada, bet arī no Madonas, Rīgas, Balviem, Ogres, Rēzeknes, Cēsīm, Siguldas un citām Latvijas vietām.

Sacensību organizatore Līga Ende-Griķe stāsta, ka šogad “Āriņu slēpojuma” gaitā tika rīkots arī mākslinieku slēpojums “Kā māku – tā maucu”, kurā piedalījās Dailes teātra aktieris A.Bulis un Nacionālā teātra aktrise, “Lielā Kristapa” balvas ieguvēja Ilze Blauberga. Šis bija pirmais slēpojums, kurā piedalījās arī Lietuvas slēpotāji, kuri, kā paši atzina, braukšot atkal.

Slēpojuma noslēgumā bija arī “Ragaviņu karnevāls” un nobraucieni no kalna, kur dalībniekiem bija jāveic vistālākais nobrauciens. Šajā karnevālā piedalījās 12 dalībnieki ar visdažādākajām ragaviņām. Visskaistākās ragaviņas bija Odrijai un Salvim Ginevičiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Āriņu” slēpojumā tiek izdalītas ļoti daudz vecuma grupas, kur piedalās arī pavisam mazi slēpotāji, kas arī var sacensties savā starpā. “Slēpojums ir pasākums par brīvu, jo mums ir paši labākie atbalstītāji un pasākuma rīkotāju komanda. Tas ir tik aizkustinoši, ka mūsu paziņas un draugi, kā arī radinieki vienmēr pajautā, vai nav nepieciešama palīdzība, un ir gatavi darīt visu, lai mums palīdzētu uzrīkot vienkārši lielisku pasākumu. Ikviens vārds pēc pasākuma, tās neskaitāmās vēstules un pateicības vārdi, smaidi un laimīgie dalībnieki – tas ir tā vērts naktīs negulēt un gatavoties pasākumam. Tas nav viegli, bet vēlāk ir neizsakāms gandarījums par paveikto. Esam lepni par saviem palīgiem, sacensību dalībniekiem un atbalstītājiem, jo kopā mēs esam liela un spēcīga komanda. Mēs jūs mīlam, un tas ir pats galvenais sacensību rīkošanā. Katru sacensību noslēgumā jau neatņemama sastāvdaļa ir atbalstītāju balvu izloze, kur bija iespējams laimēt arī sporta pulksteni “Suunto7”. Lai prieks vairo prieku un mīlestību vienam pret otru! Paldies visiem, kuri bija pie mums, “Āriņos”!” uzsver Līga.

– Inita Savicka

Video: Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Izskatās nopietns vietējā mēroga pasākums, nākamreiz noteikti pievienošos!
    Prieks par vietējiem entuziastiem malači!

    3
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.