Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (21)

 1. Apskatījos bildes. Skēvrs izrotāts fantastiski skaisti, arī pasākums izskatās bijis jauks. Viss būtu vairāk nekā ideāli, ja vien tā ,, egle,, …:( Jo par pārējo, tur cepuri nost, ļoti, ļoti skaisti.

  34
  6
 2. patika tradicionāli ar lampiņvirtenēm apvītie un izrotātie koki, tomer arī tagad skvērs ir skaists un egle iederas

  8
  23
 3. Šogad skvērs izrotāts gaumīgi, skaisti, gaiši un acīm patīkami. Paldies! Pukstētāji, aizejiet un baudiet prieka mirkļus un sniega esamību

  16
  23
 4. Paskataties Alūksnes egli,tik līdzīga,tik līdzīga…,bet mūsējai klibot un klibot,tai līdzās,Alūksnē-dabīgā un 100x lētāka…

  31
  4
 5. Tā nav egle! Tas ir kaut kāds armatūras stieńu murgs. Būtu parasto eglīti irotājuši un iedeguši. Braucot garām acis deg ara, cik spilgta vina ir. Ja agrāk skvērs bija krāsains, skaists, tad tagad kaut kādas led lapas saliktas. Tad tik pat labi varējāt mašīnu led barus sakarināt kokos un būs tas pats. Kauns Gulbene par tevi.

  18
  4
 6. Gulbenē egli tradicionāli iededz pēc krievu kalendāra, nevis kā citur rietumu pasaulē. Apgāztais saldējuma konuss ir skaists, žēl ka šķībs. Viens labums, ka netika nocirsta dzīva eglīte. Tas no sirds priecē.

  3
  10
 7. hroniskie čīkstuļi – nu nākamgad ar savām idejām un plāniņu, kā realizēt – uz priekšu – gan egles, gan rotājumu, pasākumu un citos nevainojamu gaumi prasošos jautājumos! Un bez segvārdiem – tautai (guberņā vai čuhņā, kā nu kurš no jums jūtas) savi gaišie ļaudis jāzina vaigā! Priecīgus svētkus un drosmi nākt gaismiņā!

  3
  16
 8. Rotiņa, tāpēc tiek algots cilvēks un viņam maksāta alga, un par to prasīts arī rezultāts. Ja nepamanījāt, tad 99pr komentētāju nečīkst par sarotāto skvēru, Gulbīšu parku vai Spārītes parku, jo vairumam patīk un liekas skaisti. Bet čīkst par to parodiju,, egli,, Un lai kā domes darbiniekiem nepatiktu, sūrā patiesība ir tāda, ka tā ,, egle ,, tiešām ir briesmīga. Lielais vairums gulbeniešu cer, ka nākamajā gadā kāds nāks pie prāta un mums Gulbenē atkal tiks iedegta dzīva, zaļa eglīte! Bet šai ,, eglītei,, atradīsies kāda cita piemērotāka vieta, nevis būt pilsētas galvenajai eglei!

  27
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.