Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Vēja postījumi Gulbenes novadā (papildināts)

Vējš nogāzis kokus uz Gulbenes-Smiltenes šosejas. Foto: Gatis Bogdanovs.

Šobrīd AS “Sadales tīkls” mājalapā interaktīvajā kartē redzams, ka elektrības traucējumi Gulbenes novadā visvairāk ir Lejasciema, Rankas pagastā, kā arī Līgo, Stāmerienas, Daukstu, Stradu pagastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaidām arī jūsu foto par vēja postījumiem Gulbenes novadā uz e-pastu “info@dzirkstele.lv” vai “WhatsApp” 26415659!

Par vēja brāzmās kritušajiem kokiem un lietavu dēļ applūstošajiem vai izskalotajiem valsts autoceļiem VSIA “Latvijas Valsts ceļi” aicina informēt, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo līniju 80005555.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Visapkārt kailcirtes un brīnās kāpēc koki gāžas…

    14
    1
  2. Bet tagad jaunie vairs neklausās vecākus,kas pat neatļauj cirst, bet tāpat dara. Tepat kaimiņos ir saimnieks,kas katru koku, katru krūmu nogriezīs,lai tikai iegūtu vairāk zemes,kaut vai kvadrātmetru. Tīrumi jau ienākuši ceļā. Bet vecāki pat slimi palika,kad sāka arī pie mājas griezt apkārtni. Agrāk cilvēki gar ceļa malām stādīja krūmus,lai mazāk aizpūš. Un arī tagad ir skaidri redzams,kur ir apstādījumi,tur ir labs ceļš,kur izgriezts,tur līdzens. Tad ziemā zīlē,kur ceļš,kur grāvis,kur tīrums. Šogad tas bija īpaši redzams,jo ceļus tikpat kā netīrīja. Pat tur,kur gāja autobusi. Nervus pamatīgi pakutināja… Tāpat šajos pērkona laikos,tu esi kaut cik pasargāts tikai,ja apkārt ir krūmi,kur vējam kaut cik kur ir aizķerties. Neiet ar visu spēku pāri. Tālākajai mājai daudz skādes izdarīts,kas ir klajākā vietā. Mums , paldies Dievam,tikai daudz zaru. Atkal darbiņš,lai salauztu zarus malkai un sakasītu smalkos. Bet šobrīd vēl pūš. Jāpagaida.

    12
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.