Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

FOTO, VIDEO: koncertizrāde “Mana sirds mūzika” 8.martā Gulbenē (papildināts)

Foto: Gatis Bogdanovs.

8.martā Gulbenes kultūras centrā koncertizrādē “Mana sirds mūzika” notiekošais uz skatuves aizrāva, jo darbošanās notika ar pilnu atdevi. Pie tā piestrādājusi vokālā pedagoģe, Stradu pagasta vokālā ansambļa “Pieskāriens” vadītāja Sabīne Krilova, horeogrāfe Patrīcija Rubene un režisore Ilvita Kļaviņa. Par gaismām rūpējās Igors Vīcups, par skaņu – Dzintars Abakoks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kolektīvs šajā dienā sniedza divas muzikālās izrādes pēc kārtas, abas bija kupli apmeklētas, un skatītāji saņēma gaidīto – dzirdēja atpazīstamas melodijas, redzēja uzstājamies pašmāju māksliniekus – “Pieskāriena” vokālistus, kuri, kā izrādās, ir arī labi aktieri: Laura Ušča, Ineta Ivašenko, Vineta Jogure, Dana Koliņa, Jautrīte Kanaviņa, Paula Leite-Berģe, Ilze Logina, Dace Lazdiņa, Sanita Kalniņa, Loreta Kalniņa.

Viņu priekšnesumus pieslīpēja augsti profesionālu mūziķu līdzdalība: S.Krilova (klavietes), Arta Lipora (vijole), Elīza Petrenko (čells), Konstantīns Petrenko (ģitāra), Uģis Upenieks (sitamie instrumenti). 

Izrādi kuplināja arī amatieraktieri: Viola Garā, Inga Anča, Marta Birzniece, Alise Altberga, Estere Krieva, Klaids Sevostjanovs, Kristers Začs, Diāna Pētersone, Māris Ratseps, Jānis Kļaviņš, Sandis Abakoks, Laura Tinkuse, Patriks Kostigovs, Kristaps Jogurs.

Video: Gatis Bogdanovs
Video: Gatis Bogdanovs
Video: Gatis Bogdanovs
Video: Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. !!!!!!!!!!!!!!!! Brīnišķīgi! Kvalitatīvi! Tik superīgi! Lūdzu turpiniet darīt to ko darāt! Dziļā pateicībā par sniegumu, esmu laimīga. Lai novada vadībai izdodas sadzirdēt savus cilvēkus un zināt kurā b
  virzienā doties.

  8
  10
 2. Hmm…Pieskārienaa tachu dzied vairak meitenes. ? Ne tikai nosauktaas. ..
  Neprecīzs raksts,…neprecizs

  4
  1
 3. Tiešām Loreta un Sanita Kalniņas arī ir jāiekļauj šajā sarakstā.

  5
  1
 4. Izcils pasākums! Prieks acīm, ausīm, sirdij, dvēselei! Nekad nebūtu domājusi, ka amatiermākslas kolektīvs var izveidot tik profesionālu pasākumu un sniegumu! Paldies Sabīnītei par visu. Izcils darbs, nenovērtējams. Lai top jaunas idejas. Nāksim baudīt!

  11
  9
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.