“Gulbenes Buki” izcīna uzvaru

“Gulbenes Buki” pagājušajā sestdienā atgriezās savā laukumā pēc neilga spēļu pārtraukuma, lai aizvadītu “Ramirent” basketbola līgas spēli ar BA “Turība”. Ar rezultātu 69:59 “Gulbenes Buki” pieveica “Turību” un saglabā līderpozīciju Austrumu grupā.

Jau pirmajā spēles ceturtdaļā “Gulbenes Buki” izvirzījās vadībā. Vienā momentā “Turībai” izdevās izlīdzināt rezultātu, bet “Gulbenes Buki” spēja atrauties un turēties vadībā līdz spēles beigām.

Pēc spēles “Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” teica: “Kopumā esmu apmierināts ar uzvaru, bet komanda vēl īsti nav kondīcijā, jo pirms tam Covid-19 skāra arī daļu komandas spēlētāju. Pēc slimošanas un netrenēšanās nav tik viegli iesākt. Mums arī tagad divas trīs nedēļas spēles nav bijušas, esam ārā no ritma. Jā, spēles rezultāts mani apmierina, bet pati spēle varēja būt labāka. Pirmais puslaiks man ne visai patika, otrais jau bija daudz labāks. Kopumā – galvenais bija izcīnīt uzvaru un atgūt visiem kopā spēles garšu. Tagad, februārī un martā, būs saspringts spēļu grafiks, jo visas spēles, kuras atlika un pārlika, ir jāizspēlē. Nākamā spēle jau piektdien izbraukumā ar “Līvāniem”.”

“Gulbenes Buku” spēlētāja Ingara Aizpura kontā: 23 punkti, 7 atlēkušās bumbas, 6 pārtvertas bumbas aizsardzībā. Savukārt Rainers Ļisicins guva 13 punktus.