Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

LASĪTĀJA FOTO: “Parkošanās” meistari Gulbenē (papildināts)

Pie veikala “Maxima” Gulbenē, Skolas ielā, aiz taromāta ir ceļa zīme “Stāvvieta” un papildzīme “Transportlīdzekļa novietojuma veids stāvvietā”, kuras tagad grūti pamanīt. “Dzirkstele” interesējās autoskolā, kurā sagatavo topošos braucējus, vai, šādi novietojot auto, tiek pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi, un saņēma šādu atbildi: “Ceļa zīmes šajā gadījumā ir grūti pamanīt. Ja autovadītājs to nav pamanījis, tad automašīnu drīkst novietot šādi.”

Dzirkstele” arī pārliecinājās, ka šī zīme, kura tika uzstādīta pirms taromāta, gandrīz nav pamanāma, īpaši tumsā. Un, ja autovadītājs noliek transportlīdzekli pēc noteikumiem, tad neviens izbraukt no stāvlaukuma nevar. Zīme tika uzstādīta, kad pie veikala vēl nebija taromāta. Iespējams, tagad tā ir jāmaina. Foto: Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Ne tikai šita parkojas.bet dzeltenajai linijai priekšā arī noliek.kur nedrikst.vai noliek savu lepno džipveidigo pa divām vietām.ko tur brinīties

  5
  1
 2. Pie skolas ielas maksimāls pirms taromata ir viena stāvvieta! Jo pirmā stāvvieta ir invalīdu, otrajā var ielikt viens cilvēks mašīnu bet trešajā blakus taromata nevar novietot auto, jo diemžēl taromata aizsargs tā i ir jau trešajā stāvvieta. Tādēļ nevajag cepties ka citi tur par kojās!

  3
  1
 3. Pie skolas ielas maksimas pirms taromata ir viena stāvvieta! Jo pirmā stāvvieta ir invalīdu, otrajā var ielikt viens cilvēks mašīnu bet trešajā blakus taromata nevar novietot auto, jo diemžēl taromata aizsargs ir jau trešajā stāvvieta. Tādēļ nevajag cepties ka citi tur parkojās!

  4
  1
 4. bet tur tak vecāki sagaida savus bērnus no skolas, un vēl mācibnieki braukā ar pārkošanos , un daļa no skolas ielas liek mašīnas ,tāpēc veikala un taromata klijentiem laukums nav pieejams .

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.