Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Tradicionālajā draudzības spēlē futbolā Gulbenē uzvar “Jaunieši”

Foto: Gatis Bogdanovs

Par godu Gulbenes pilsētas 94. dzimšanas dienai notika draudzības spēle futbolā starp komandām “Deputāti/izpildvara” un “Jaunieši”. Par to “Dzirksteli” informē viens no spēles organizatoriem Jānis Stībelis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šogad pasākums notika citādākā formātā. Ja iepriekšējos gadus bija 3 līdz 4 komandas, tad šogad bija tikai divas, kas izspēlēja vienu spēli 2×15 minūtes. Nedaudz par spēli – kā jau bija gaidāms, “Jaunieši” uzreiz pārņēma iniciatīvu. Viņi mēģināja spēlēt ātri un skaisti, kas vainagojās ar vārtiem. Pirmais vārtus guva jaunietis Renārs Rāms. Protams, nebija tā, ka “Deputātu/izpildvaras” komanda tikai aizsargājās. No viņu puses arī bija bīstami uzbrukumi, to visu uzņēmās deputāts Daumants Dreiškens. Jaunieši vēl guva vārtus, un bija jau 2:0, bet tad “Deputāti/izpildvara” saņēmās un atguva vienus vārtus, un tos guva Kristaps Dauksts. Pēc neilga laika Daumants Dreiškens jau izlīdzināja rezultātu – 2:2, bet “Jaunieši” iesita vēl vienus vārtus, atpūtā ejot jau ar 3:2. Starplaikā no komandām tika aicināti trīs pārstāvji, lai pārbaudītu viņu precizitāti, ar bumbu trāpot ļoti mazos vārtos. Sīva cīņa izvērtās starp “Jauniešu” komandas dalībnieci Amandu Timoško un “Deputātu/izpildvaras” pārstāvi Kristapu Daukstu, tomēr precīzākais izrādījās Kristaps Dauksts, kurš balvā saņēma grāmatu “No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam”,” stāsta J.Stībelis.

Spēlei atsākoties, “Jaunieši” guva ātrus vārtus. Viņi, sajuzdami, ka ir vadībā, sāka nopietni spēlēt, rādīja savu tehniku, mēģinot pretinieku komandai izsist bumbu starp kājām vai arī gūt skaistus vārtus no gaisa. “Jauniešiem” piektos vārtus guva spēles jaunākā dalībniece Laura Kallase. ““Deputāti/izpildvara” negribēja samierināties ar tādu rezultātu un gāja uz priekšu, kas arī vainagojās ar diviem vārtiem pēc kārtas, komandu mēģināja “vilkt” Daumants Dreiškens. Bija iespējas vārtus gūt arī Gunai Pūcītei, bet pretinieku vārtsargs bija savā vietā. “Jaunieši” guva vēl divus bezatbildes vārtus un noslēdza spēli ar 7:4 sev par labu. Tādējādi pēdējas savstarpējās spēlēs rezultāts ir 1:1,” stāsta J.Stībelis.

“Jauniešu” komandā spēlēja: Renārs Rāms, Emīls Poļaks, Amanda Timoško, Laura Kallase, Juris Mauriņš, Armands Vekšins, Dāgs Bačuks, Niks Kuzmičs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Deputātu/izpildvaras” komandā spēlēja: Andis Caunītis, Daumants Dreiškens, Guna Pūcīte, Atis Jencītis, Kristaps Dauksts, Jānis Barinskis, Lauris Krēmers.

“Pēc labi aizvadītas spēles zālē ieveda kliņģeri, ko pasniedza Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš, kurš arī pateicās dalībniekiem par spēli un atbalstītājiem,” saka J.Stībelis.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Acis sāp skatoties tur uz dažiem spēlētājiem. Vai tiešām nebija platāku kreklu, ko iedot?

  2. Kāda dzimuma pārstāvis ir tas, kuram salst galva, riepa un ausis, laikam tur sporta centrā baigs aukstums.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.