Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Svētdien Ozolkalnā daudzi redzējuši lāci

Foto: Ilze Nogobode.

Lācis ceļa malā! Novērots Beļavas pagasta Ozolkalnā. Svētdien “Dzirkstele” no vairākiem Gulbenes novada iedzīvotājiem saņēma ziņas par redzēto lāci. Esot iespaids, ka viņš gaida, ka pabaros. Iespējams, kāds ir arī barojis. Vizuāli lācis varētu būt apmēram gadu vecs. “Barot lāci – tā būtu pēdējā muļķība. Ēdīs no rokas, bet vienā brīdī paņems arī roku. Arī atstāt zemē lācim neko ēdamu nevajadzētu. Nedrīkst tuvoties šim dzīvniekam, jo viņš var būt neadekvāts jebkurā brīdī. Ja kāds vēlas, var pa gabalu lāci nofotografēt. Bet barot un tuvoties ir kategoriski aizliegts,” “Dzirkstelei” saka Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības inženieris medību jautājumos Laimonis Kļaviņš.

Vairāk par lāčiem lasi ŠEIT

Video: Intars Liepiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Kads skaistulis..prieks ka musu mezos dzivo laci..un mezs kaa mani savilnoja tads dzivs dabas skats…es ari labprat dzivotu majinaa uz vistas kajinas meza viduu starp meza zveriem.lieluem skaistiem kokiem.klusumaa…liela vienkarsibaa un harmonijaa.

  4
  7
 2. Es apbrinoju lacu mamu velgu..diez ka vinai klajas..laci saprot cilveka milestibu un rupes novertee ..velgai lacis deva lielu luelu bucu..cilveki kuri mil dzivniekus ir laimigi.ta man teica ome..bet tie kuri dara tiem pari.sanem liktena sodu ..es sutu velgai sveicienu ari lacenei ilzitei..cik labi ka mezos mit dziviba..un cik pasauke butu tuksa bez tas.

  4
  5
 3. Tas tikai laika jautājums,kad es kādu uzlikšu uz kārā zoba!

  8
  2
 4. Nesaprotu kapec dzivnieeku nideji komente sadus rakstus..laikam lacis kadam paridaritajam olas atkoda..un vajag arii.

  1
  6
 5. Man loti patika parunaties ar dabas draugu komentetaju purvaputnu..vinam bija tik smalka dabas skaistuma uztvere un izjuta..vinam mezs biha svetnica un zirgi milestiba..ar kadu milestibu vins stastija par savu keviti…vienigo draugu kurs saprot cilveka nosjanojumu pat runas intonaciju..sen vairs nav manirs..bet patikami jir atcereties ka ir domubiedri ar kuriem verts bija parunaties…manuprat ja cilveks nemil dabu ne dzivniekus tad vins velti dzivo sai pasaule.jo vina dzive ir tuksa.kuru puepilda varbut tikai naterialas vertibas..redzit tijai sevi vienu ka pasaules naglu…bet katrs dzivnieks ir dieva radits ar nodomu kurs pilda ari savas funkcihas sai pasaulee..un puepilda to ar dzivibu…lai zene nebutu plijs tujsnesis..bet dzivibad puepildits.

  2
  4
 6. Adelite ies cucet vinai nepatik dabas nideju sabiedriba..ar kuriem nav par ko runat..tie nav cikveki bet tikai tuksa caula manaa vertejumaa.ooooooo..atta..

  1
  4
 7. Cilvēkiem jau prāta nav tik tuvu līst ja kaut kas notiktu un uzbruktu tad būtu lācis vainīgs vajag padomāt ar galvu ko dara un cik tuvu var iet

  9
  2
 8. Dienzel dzirjstele ur parvertusues par tupu trollu fabriku..fui.. pasi pluta pasi iesaka un pasi priecajas.par savu tupumu..lai veicas.. adel ir atradusi citu portalu…kura hesmird oec algotiem smerdeluem..attaa..prorams uz neredzesanos…

  1
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.