Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

5.klašu skolēnus no Gulbenes novada vairs nevedīs uz Balvu baseinu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ar šo gadu uz peldēšanas apmācībām Balvu baseinā no Gulbenes novada vedīs 1. līdz 4.klašu skolēnus, bet 5.klašu skolēni vairs netiks vesti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika “Dzirkstelei” skaidro, ka iemesls tam – finanšu līdzekļi. Pirms tam Gulbenes novada bērnu peldēšanas nodarbības Balvu baseinā notika projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā” gaitā, savukārt tagad līdzekļi jārod no pašvaldības budžeta. “Kad varēja to darīt no projekta, tad varējām to darīt plašāk, tagad tas viss simtprocentīgi ir no budžeta. Cenas visur palielinās, savukārt līdzekļu ir maz,” saka G.Švika.

Arī šogad skolēni uz peldēšanas apmācībām tiks vesti vienu reizi mēnesī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (22)

 1. Nauda Kiprai jāatliek, citiem “sadarbības un pieredzes braucieniem”, vai ne? Cik skaisti dziedājāt, ka Gulbenei finansiāli pašiem savs baseins nav izdevīgs, bet skolēniem to kompensēs ar apmeklējumiem Balvos. Izskatās pēc liela cauruma budžetā. Šo faktu, arī par bērnu brīvpusdienu nepieejamību, ziemas periodā savlaicīgi netīrītajām ielām, ielu malām, pašvaldības, kā secinām pēc “saimniekošanas” 2023.gadā, neizdevīgi noslēgtajiem iepirkumu līgumiem un daudziem citiem tml. jautājumiem presei, vēlētājiem būtu jāpatur prātā nākošgad pirms pašvaldības vēlēšanām. Daudzos jautājumos vērojama pašvaldības arogance pret saviem novada iedzīvotajiem.

  63
 2. Jo tālāk jo trakāk.nerikojat nekādus svētkus nevajag mūsu bērniem,lai tā nauda paliek jums domē.

  34
 3. Kas i ko prieks sevis aptrūkās naudiņas ko domes liekēži???? Nāk vasarā jākrāj saviem komandējumiem ne??? Strunts jums par berniem un visiem novada ļaudīm ka tik jums viss ok .darmajedi jūs tur lielākā daļa. 🤮🤮🤮🤮🤮

  38
  1
 4. Hmm, ja atmiņa neviļ, tad kādu laiku atpakaļ vecākiem tika izsūtītas anketas ar jautājumiem par brīv(maksas) pusdienām. Tur bija priekšlikums, atstāt brīvpusdienas, bet noņemt baseinu, jo abiem līdzekļu nepietikšot. Pusdienas bērniem noņēma un ak vai !kāds,, pārsteigums,, arī baseinu. Gulbene rullē:D

  51
 5. Skumīgi.
  Labi,ka finasējums algām ir kā arī kā saka viesmāksliniekiem dažiem arī daudz vajag…

  14
 6. Kuš kuš lai jau tiem kungiem tiek viņi mums darba rūķi viņiem vairāk vaig.Tik čakli strādāts viņi atkal kādu pārsteigumu sarūpēs.Es tikai domāju kā ar to miegu naktīs labi guļat susuriņi?

  14
  1
 7. Baseins varētu arī vispār nebūt,bet pusdienas bezmaksas gan būtu bijis labi visiem skolēniem.

  16
 8. Mēs esam ļoti neapmierināti ar Gulbenes “deputātiem” ,bet kad atņēma bērniem brīvpusdienas visi savā starpā runāja un bij šokā kā tā,bet mums vajag taisīt piketus,ir jāapvienojas jo jau ir par traku,visu atņem bērniem,basenins ir ļoti svarīgs,arī 5klases skolēniem.Autobusi ir atņemti,netiekot sponsorēti,jo dziesmu svētkos pārtērēts autobusu budžets,vaitad jācieš bērniem- un bērni esot mūsu nākotne- kautkā neredzu

  17
  1
 9. Jāaaa,nu vai ziniet!
  Un jūs vēl raudat par dzimstību mūsu novadā! Šogad jūs pārspējat sevi,atņemot bērniem tagad visu! Visam maksas ir kosmoss! Gulbenes nami-apkure,ūdens ir vnk vājprātā
  Domes dzīvokļiem palielinājāt īres maksu,drīz maksāsim kā par eiro dzīvokli,kaut pirkstiņu neesat pielikuši,ielaižat sviņarikos,mēs par savu naudu remontējam utt. nu jau īri palielina kā uz nez kādu dzīvokli! Redz jo pods ar izlietni bija? Sen viss nomainīts
  Soda naudu salikuši par katru kavēto maksājuma dienu! Nu vai ziniet-ne visiem tādas algas kā jums,un citi apkuri vēl vasarā maksās,a jūs uz to uzpelnīties vēlaties,kauns!
  Jau pie audzinātājām arī ķērušies aiz rīkles!

  Jūs ko???
  Nu jau atgādināt Rīgas Domes Kariņu! Tikai sola,tupi smaida,un tērē savām vajadzībām!
  Es te reizēm domāju jā-tā kā gribētos vēl bērniņu ģimenē! Padomājot par visu,kas apkārt-mums novadā,valstī,nē paldies!

  Plēšat tik no mums visu! Paldies🙏

  22
  2
 10. Re, atkal naudiņa ietaupīsies. Kaut kā jau sev tas algu pielikums jāsarūpē. Atņemsim bērniem, nolikvidēsim laukos vēl pāris kultūras un pagastu vadītājus. Pamazām sakasīsim sev glaunai dzīvei – tā spriež Gulbenes nepiebarojamā vadība. Uz priekšu, kungi, uz jauniem labumiem paši sev!!!

  12
 11. Vai tiešā nevar atrast naudu novada jaunatnei? Lūdzu ,skolu direktori,pieprasiet,lai mūsu bērni tiktu saklausīti un vāciet parakstus par došanos uz peldbaseinu! Kas attiecas uz pagastu kulturas likvidēšanu,dzirdēju,ka Silmači arī ir atstāti bez vadītājas!

 12. Algas palielinot novada domei , gan netika apspriesti finanšu līdzekļi? Kauns nav domes vadībai?

 13. Nekas. Dome tagad sapelnīs naudu atbalstot uzņēmējdarbību pilsētā- piekrita atkritumu (būvgružu) savākšanai un apstrādei Viestura ielā. Gan jau domājot par to, lai varētu skolasbērnus pa brīvu pabarot un veselību nostiprināt.

 14. Un vēl atceros solījumus, ka baseins noteikti paliks, bet redz, jau pa klasei atsijājas. Skumji, ka domes darbiniekiem algas paceļ, bet bērniem par baseinu jāaizmirst.

 15. Par Saeimas atlaišanu var vākt parakstus. Kāpēc par vietējās pašvaldības atlaišanu nevar?

 16. Intresanti dzīvo novadā …. skolēniem naudas nav ,bet atjaunot Gulbīšu parku 1.3 miljoni ( šodienas ziņa no tvnet.lv )gan atrodas.

  6
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.