Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties dalībai mācību projektā “Gribu būt mobils”

CSDD aicina Latvijas skolotājus un skolēnus līdz 2. novembrim pieteikties dalībai mācību projektā “Gribu būt mobils”!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) mācību projekta 6.-8. klašu skolēniem “Gribu būt mobils” mērķis kopš tā pirmsākumiem ir bijis mudināt skolēnus apgūt zināšanas, kas nepieciešamas drošai dalībai ceļu satiksmē, un sniegt atbalstu skolotājiem, nodrošinot interaktīvu, modernās mācību metodēs balstītu un brīvi pieejamu mācību materiālu.

CSDD Komunikāciju departamenta Izglītības projektu vadītāja Guna Zvīgule: ““Gribu būt mobils” ir viens no lielākajiem un senākajiem CSDD izglītības projektiem. Vairāk nekā desmit gadu laikā tūkstošiem Latvijas skolēnu šajā mācību konkursā ir apguvuši dalībai ceļu satiksmē nepieciešamās zināšanas un prasmes un kļuvuši par apzinīgiem ceļu satiksmes dalībniekiem gan kā gājēji, gan arī kā dažādu transportlīdzekļu vadītāji. Arī šajā mācību gadā aicinām skolotājus un skolēnus pieteikties dalībai projektā un tas ir izdarāms vēl līdz 2. novembrim.”

Mācību projektā “Gribu būt mobils” akcentētas bērniem un jauniešiem kā vismazāk aizsargātajai ceļu satiksmes dalībnieku grupai svarīgās tēmas. Līdztekus allaž aktuālajām tēmām par jauno velosipēdistu dalību ceļu satiksmē, uzmanība pievērsta arī elektroskrejriteņa un mopēda vadītāju dalībai ceļu satiksmē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta ietvaros sagatavotas trīs saturiski ļoti plašas ceļu satiksmes drošības un noteikumu tēmas. Visa mācību gada laikā portālā www.gribubutmobils.lv tās būs brīvi pieejamas ikvienam Latvijas skolēnam un skolotājam, palīdzot apgūt ceļu satiksmes noteikumus un ar satiksmes drošību saistītos tematus. Turpretī mācību konkursam pieteiktās komandas pārbaudīs iegūtās zināšanas, izpildot tēmu noslēguma testus. Komandas, kuras būs uzrādījušas labākos rezultātus savā reģionā, piedalīsies pusfināla un fināla klātienes sacensībās.

Skolēnus sagaida gan interesants un radošs izziņas process, gan arī balvas! Mācību projekta “Gribu būt mobils” fināla uzvarētāji saņems dāvanu karti ceļojumam 2000 eiro vērtībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Ko vajag to vajag..drosiba uz cela ir jaapgust jau bernudarzaa.cik daudz nelaimes notiek neieverojot drosibu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.