Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina skolēnus piedalīties talantu konkursā “Scratch Challange”

Turpinot tradīciju, arī šogad Latvijas augsto tehnoloģiju uzņēmums “Inbox.lv” mācību gada sākumā rīkos ikgadējo talantu konkursu, motivējot skolēnus uz radošām aktivitātēm ar vērtīgām balvām – “Huawei” planšetdatoriem un telefoniem. Šogad talantu konkursa nosaukums ir “Scratch Challange”. Skolēnu uzdevums ir vietnē “Scratch” izveidot spēli, animāciju vai interaktīvu stāstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa galvenais mērķis ir mudināt skolēnus apgūt datorprogrammēšanas pamatus un pilnveidot sevi šajā jomā, stāsta “Inbox.lv” mārketinga un pārdošanas projektu vadītāja Sabīne Vrubļevska.

Skolēni tiek aicināti līdz 16.septembrim vietnē Scratch.mit.edu izstrādāt jaunas spēles, radīt animāciju vai interaktīvu stāstu. “Nav noteiktas ne minimālās, ne maksimālas prasības par ilgumu un apjomu. Skolēni var brīvi izpausties,” precizē S.Vrubļevska.

Izvērtējot iesūtītos materiālus, priekšroka tiks dota tiem dalībniekiem, kas savā darbā pieminēs vai attēlos kādu no “Inbox.lv” produktiem, piemēram “Inbox Spēles”, “Inbox Foto”, “Inbox Faili”, “Inbox Iepazīšanās”, “Inbox Kalendārs” un, protams, “Inbox e-pasts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa uzvarētāji tiks izziņoti 19.septembrī, “Inbox.lv” “Facebook” lapā. Darbus vērtēs “Inbox.lv” vadības un mārketinga komandas kopīgi izveidotā žūrija.

Galvenā balva ir jaudīgais portatīvais planšetdators “Huawei Matebook D 14” ar īpaši plānu metāla korpusu. Otrās un trešās vietas ieguvēji balvā saņems telefonu “Huawei Nove 9 SE” ar inovatīvo 108MP augstas izšķirtspējas kameru.

Pieteikties konkursā var ikviens 1.-12. klases skolēns, iesūtot savu sagatavoto spēli, animāciju vai interaktīvo stāstu līdz 16.septembra plkst. 9:00 uz e-pastu: inboxchallange@inbox.lv, e-pastā pievienojot arī vārdu un uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru un dzīvesvietas pilnu adresi, lai konkursa rīkotāji varētu sazināties ar iespējamajiem uzvarētājiem un balvu pretendentiem.

Vairāk informācijas var atrast speciāli projektam izveidotā interneta lapā https://tavitalanti.lv/

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.