Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” saņem balvu par jauniešiem draudzīgu vidi

Kategorijā “Jauniešiem draudzīga vide” tika izvirzīti darbīgi jauniešu centri un telpas jauniešiem, kur jaunieši var kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, gūt atbalstu un līdzdarboties. Par uzvarētāju atzīts Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”. Diplomu saņēma “Bāzes” vadītāja Valērija Stībele-Olekša. Atzinību par dalību konkursā saņēma Liepāja un Sigulda. Foto: Toms Norde.

8.decembrī konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2022” apbalvošanas ceremonijā tika sumināti desmit laureāti astoņās kategorijās. Par to informē Izglītības un zinātnes ministrija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā tika izteikta atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni.

Kategorijā „Jauniešiem draudzīga vide” tika izvirzīti darbīgi jauniešu centri un telpas jauniešiem, kur jaunieši var kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, gūt atbalstu un līdzdarboties pilsoniskās līdzdalības aktivitātēs. Par uzvarētāju atzīts Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”.

Kā ierasts, konkursa laureātiem tika pasniegta īpaša balva – supervaronis, kas apliecina laureātu drosmi un profesionalitāti, veicot darbu ar jaunatni un uzlabojot jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa mērķis ir izteikt ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jaunatnes organizācijām un biedrībām un nodibinājumiem, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, kā arī popularizēt darba ar jaunatni nozīmi un turpināt aizsākto tradīciju.

Izglītības un zinātnes ministrija konkursu organizē sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” un biedrību “Latvijas Jaunatnes padome”.

Apbalvošanas ceremonijas ieraksts

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.