Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība apkopojusi informāciju par peldēšanas nodarbībām skolēniem Balvu baseinā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde apkopojusi informāciju par 1. līdz 5.klašu skolēnu peldēšanas apmācību Balvu baseinā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē klātesošos informēja, ka tika izveidota anketa par peldēšanas nodarbību noderīgumu, ko aizpildīja 1. līdz 5.klašu skolēni kopā ar vecākiem. Anketēšanā piedalījās 325 skolēni. “Tas nav ļoti daudz,” norādīja D.Kablukova.

Anketas dati liecina, ka 93 procentiem skolēnu patīk, kā skolotāji vada peldēšanas nodarbības, 90 procenti skolēnu gribētu turpināt peldēšanas nodarbības. 90 procenti vecāku atzīst, ka peldēšanas nodarbības ir noderīgas, 84 procenti vecāku ir apmierināti ar nodarbību saturu. Uz jautājumu, vai gribētu apmeklēt peldēšanas nodarbības, lielākā daļa skolēnu – 275 – atbild apstiprinoši. Līdzīgas atbildes snieguši arī vecāki, proti, lielākā daļa atzinuši, ka peldēšanas nodarbības ir noderīgas un aktuālas.

D.Kablukova arī informēja, ka aktualizē šo tēmu, jo Gulbenes novada bērnu peldēšanas nodarbības Balvu baseinā notiek pašvaldības projektā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā” un projekta finansējums paredz apmaksāt peldēšanas nodarbības līdz šī mācību gada beigām. Ja vēlas turpināt skolēnu peldēšanas apmācību Balvu baseinā, tad tas būs jādara no pašvaldības budžeta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un iepirkumu nodaļas vecākā projektu vadītāja Monika Prokofjeva “Dzirksteli” informē, ka šajā projektā tiek apmaksātas gan baseina izmaksas, gan arī transporta izmaksas.

Fakti

Gulbenes novada skolēnu nodarbības Balvu sporta skolas peldbaseinā:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– paredzētas 1.-5.klašu skolēniem,

– katrs novada skolēns apmeklē 8-9 nodarbības mācību gada laikā,

– apgūtais finansējums laika periodā no 2017. līdz 2023.gadam – 150 000 eiro.

Avots: Izglītības pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Tās ir trīs pazaudētas stundas no mācībām.Vai visi tik labi mācās?Mācību viela ir ļoti grūta priekš 1.klases un 2.klases.
  Un kā ar Dabas zinību grāmatām???Atkal nebūs nākošajā mācību gadā.Varbūt daudzi nevarēja nobalsot.Un vecāki negrib to baseinu.

  2
  3
 2. Gulbenes novads (pateicories deputātiem un administrācijai) kā bomzis, nekā sava nav, klīst pie kaimiņiem , nodokļus izčurā kur pagadàs, bičo baseinā iizsmēķus-imitē darbību, nākotnes plānu nav , ja diena kafijas nodzerta, pašiem alga būs, labi. Par pārējiem (sabiedrību)noslļauties.Un brīnās, ka viņus kā diedelniekus sabiedrība nemīl.

  6
  2
 3. Nevajag pārspīlēt nav tik grūtas pirmā un otrā klasē mācības.

  3
  4
 4. Gulbene.
  Otrajā klasē jau reizrēķins.Nu nav visi bērni vunderkindi.Pat skolotājas izbrīnas par tādu programmu.Baseins nav pirmā nepieciešamība.Kurš vecāks gribēs,iemācīs tāpat peldēt savu bērnu.

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.