Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība labākajiem skolēniem piešķir stipendijas

Foto: “Pexels.com”.

28 skolēni, kuriem ir gan labas sekmes, gan priekšzīmīga uzvedība, saņem pašvaldības stipendijas – 100 eiro pēc nodokļu nomaksas, beidzot šī mācību gada pirmo semestri. Par to informē Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šī semestra beigās 27 skolēni no Gulbenes novada vidusskolas un 1 no Lejasciema vidusskolas saņem stipendijas 100 eiro. Visi pretendenti atbilst stipendijas piešķiršanas nosacījumiem, tāpēc komisija lēma stipendiju piešķirt visiem 28 skolēniem,” stāsta J.Igaviņa.

Pašvaldībai ir izdoti noteikumus, kas nosaka kārtību, kā tiek piešķirtas un izmaksātas stipendijas Gulbenes novada skolu 10. līdz 12.klašu skolēniem. Šie noteikumi apstiprināti pirms vairākiem gadiem Gulbenes novada domes sēdē. Lai saņemtu stipendiju, skolēnam ir jāatbilst visiem nosacījumiem: vidējais vērtējums mācību priekšmetos semestrī ir 8 balles un augstāk; semestra vērtējums visos mācību priekšmetos ir 7 balles un augstāk; nav neattaisnoti kavējis mācību stundas; nav pārkāpis izglītības iestādes iekšējās kārtības noteikumus; ir iesaistījies ārpusstundu aktivitātēs.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.