Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība saņem īpašu Izglītības un zinātnes ministrijas pateicību

Īpaša IZM pateicība Gulbenes novada pašvaldībai. Ekrānšāviņš.

8.decembrī, svinīgā ceremonijā tika godināti pieaugušo neformālās izglītības balvas “Saules laiva” konkursa dalībnieki. Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) ceļojošo balvu “Saules laiva” saņēma Latgales industriālais tehnikums, kas atzīts par labāko 2022. gada pieaugušo izglītības sniedzēju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īpašu IZM pateicību saņēma trīs iestādes: Gulbenes novada pašvaldība par pieaugušo neformālās izglītības veicināšanu novadā; biedrība “Suitu kultūras mantojums” par mūžizglītības veicināšanu suitu kultūrtelpā un nodibinājums “IT Izglītības fonds” par ieguldījumu iedzīvotāju digitālo prasmju pilnveidē.

IZM Pateicības raksts Gulbenes pilsētas pensionāru biedrībai. Ekrānšāviņš.

Savukārt pārējie balvas pretendenti, starp kuriem bija arī Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība, Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrs un Lizuma Tautskola, saņēma Pateicības rakstus.

IZM Pateicības raksts Druvienas Latviskās dzīvesziņas centram. Ekrānšāviņš.
IZM Pateicības raksts Lizuma Tautskolai. Ekrānšāviņš.

Pasniegšanas ceremonija redzama ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad IZM un EPALE Latvija Nacionālā atbalsta dienesta Pieaugušo neformālās pieaugušo izglītības ceļojošā balva tika pasniegta jau septīto reizi. Pieaugušo neformālās izglītības balva “Saules laiva” dibināta, lai izteiktu atzinību par nozīmīgu ieguldījumu pieaugušo neformālās izglītības procesa veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā, kā arī atbalsta sniegšanā mācībās pieaugušo neformālās izglītības ietvaros. Balva tiek piešķirta IZM “Erasmus+” projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.