Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada vidusskolas direktore – Liena Silauniece

Liena Silauniece (no labās) pieteicās konkursam, un vērtēšanas komisija viņu atzina par vislabāko kandidatūru. Foto: Gatis Bogdanovs.

Ar 1.decembri Gulbenes novada vidusskolai atkal būs direktore uz nenoteiktu laiku. Tā ir Liena Silauniece (47). Vienbalsīgi viņu amatā apstiprināja 11 deputāti, kuri piedalījās Gulbenes novada domes 30.novembra sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautājuma izskatīšanā klāt nebija deputāta Ivara Kupča, bet sēdē nepiedalījās Normunds Audzišs, Guna Švika un Intars Liepiņš.

L.Silauniecei direktores amatā ir noteikts trīs mēnešu pārbaudes laiks. Viņas amata alga būs no 2415 eiro pirms nodokļu nomaksas – liecina nosacījumi konkursam, kuru uz novada vidusskolas direktora amatu bija izsludinājusi pašvaldība.

Uzsverams, ka šajā izglītības iestādē viņa jau pilda direktora pienākumus kopš 16.augusta. L.Silauniece jau iepriekšējos mācību gados aizvietoja direktori viņas prombūtnes laikā. Viņa novada vidusskolā strādā kopš tās dibināšanas 2020.gadā kā direktores vietniece 4.-6.klašu posmā, kā arī iekļaujošajā izglītībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L.Silauniece bilda, ka redz, kā turpmāk varētu attīstīties novada vidusskola. Varot būt runa par izmaiņu, par paplašinājumu ieviešanu esošajās izglītības programmās un par jaunām.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. autājuma izskatīšanā klāt nebija deputāta Ivara Kupča, bet sēdē nepiedalījās Normunds Audzišs, Guna Švika un Intars Liepiņš.

    Nez kāds ir kāposta apmeklējuma %
    Kā nav pie siles tā nekas vairs neinteresē?

    18
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.