Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Janvārī aicina piedalīties “eTwinning” organizētajās bezmaksas aktivitātēs pirmsskolas izglītības iestādēm

Foto: “Pexels”.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolas pedagogus, izglītības iestāžu vadību un citu interesentus pieteikties dažādām tiešsaistes aktivitātēm. Tiešsaistes semināru laikā varēs uzzināt par pirmsskolas vecuma bērnu emociju regulāciju un iepazīties ar kolēģu pieredzi nacionālu un starptautisku eTwinning sadarbības projektu organizēšanā. Aktīvākajiem skolotājiem būs iespēja tīkloties ar kolēģiem no Latvijas un Eiropas ar mērķi plānot un īstenot nacionālus vai starptautiskus mācību projektus. Visi pasākumi ir bezmaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

eTwinning janvāra mēnesī organizē gan informatīvas, gan praktiskas aktivitātes, kuru mērķis ir palīdzēt pirmsskolas pedagogiem attīstīt savas profesionālās prasmes un sniegt iespēju ieviest radošu, inovatīvu un starptautisku mācību savās izglītības iestādēs ar eTwinning mācību projektu palīdzību. 18. janvāra vebinārā pirmsskolas pedagogi uzzinās vairāk par bērnu emociju regulāciju, bet 25. janvārī veiksmīgu projektu īstenotājas un pirmsskolas pedagoģes dalīsies savā pieredzē par to, kā labāk īstenot projektus. Savukārt 17. janvārī pedagogiem būs iespēja meklēt projektu partnerus nacionāliem mācību projektiem, bet 31. janvārī – starptautiskiem projektiem.

Piesakies dalībai bezmaksas vebināros

18. janvārī plkst. 18:00 notiks eTwinning vebinārs “Kā tikt galā ar emocijām pirmsskolā?”. Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies Baiba Kalnciema, psiholoģe (Mg.Psych.), pedagoģe (Mg.Paed.), (PhD can.), apzinātības programmas īstenotāja bērniem Latvijā un grāmatas “Kāpēc esmu uztraucies?” autore. Vebināra laikā psiholoģe sniegs gan teorētisku, gan praktisku ieskatu dažādos vingrinājumos, paaugstinot skolotāja efektivitāti, apgūstot profesionālās metodes un attīstot tādas personības iezīmes, kā empātiju un starp personu saskarsmes prasmes. Nodarbības laikā katram būs iespēja praktiski piedzīvot apzinātībā balstītas sajūtas, kas palīdz izprast sevi dziļāk, regulēt emocijas un mazināt trauksmi, jo tikai pieredzot paši, mēs varam dot citiem. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Plašāka informācija un reģistrācijas anketa: ej.uz/etw-vebinars1.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

25. janvārī plkst. 18:00 notiks vebinārs par eTwinning sadarbības projektu pieredzi pirmsskolās. Pasākumā pusotras stundas garumā pedagogi varēs iepazīties ar veiksmīgi īstenotiem nacionāliem un starptautiskiem eTwinning sadarbības projektiem pirmsskolās, papildināt savas zināšanas un darba metodes, lai labāk īstenotu savus sadarbības projektus. Šis vebinārs sniegs iespēju interesentiem iepazīties ar eTwinning projektiem, kā arī būs iespēja smelties iedvesmu un idejas saviem eTwinning projektiem. Vebinārā ar savu pieredzi dalīsies divas pirmsskolas izglītības iestāžu pārstāves: Dita Holla (Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” sporta skolotāja) un Kristīne Salīte (Ludzas novada Blontu pagasta pirmskolas izglītības iestādes skolotāja). Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Plašāka informācija un reģistrācijas anketa: ej.uz/etw-vebinars2.

Uz katru vebināru jāreģistrējas atsevišķi. Visi vebināri tiks straumēti arī Latvijas eTwinning Facebook lapā, vebināra ieraksti tiks publicēti arī YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnē.

Projektu partneru tirdziņi

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

17. janvārī plkst. 18:00 pirmsskolas pedagogi aicināti piedalīties nacionālā tiešsaistes tirdziņā, kura laikā būs iespējams atrast projektu partnerus no citām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm savām jaunā gada iecerēm. Aicināti piedalīties pedagogi gan ar jau izstrādātām projekta idejām, gan arī tie, kuriem ir vēlme darboties, bet trūkst idejas un sadarbības partneru. Šī ir lieliska iespēja pedagogiem izmēģināt projekta metodi savā mācību darbā, nesatraucoties par svešvalodu zināšanām. Gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning projektu īstenotāji. Pieteikšanās līdz 10. janvārim. Plašāka informācija un reģistrācijas anketa: ej.uz/etw-tirdzins1.

Savukārt 31. janvārī plkst. 18:00 norisināsies starptautiskais projektu partneru tirdziņš. Šajā projektu partneru tirdziņā aicināti piedalīties pedagogi, kuri vēlas lielāku izaicinājumu vai meklē potenciālos projektu partnerus “Erasmus+” projekta īstenošanai. eTwinning cieši sadarbojas ar “Erasmus+”, un eTwinning skolu sadarbības projekts ir lieliska iespēja pārbaudīt partneru uzticamību, pirms ķerties klāt pie lielākiem projektiem. Tirdziņā piedalīsies pedagogi un atbalsta personāls no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Serbijas. Pieteikšanās līdz 24. janvārim. Plašāka informācija un reģistrācijas anketa: ej.uz/etw-tirdzins2.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.