Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jauniešiem iespēja pieteikties Baltijas jūras valstu reģionu sadarbības organizācijas jaunatnes pasākumam un konferencei Polijā

Foto: “Pexels”.

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) jau vairākus gadus pārstāv Vidzemi Baltijas jūras valstu reģionu sadarbības organizācijā (BSSSC), kur tas ne tikai vada Inovāciju pārneses darba grupu, bet arī aktīvi līdzdarbojas jauniešu iesaistes jautājumos. VPR aicina reģiona jauniešus, vecumā no 18 līdz 25 gadiem, piedalīties BSSSC jauniešu pasākumā, kas notiks no 9. līdz 13. septembrim Polijā, Ščečinā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedaloties pasākumā, tiek nodrošināta dalība arī BSSSC ikgadējā konferencē (https://www.bsssc.com/). Dalībnieki tiks atlasīti konkursa kārtībā, balstoties motivētos pieteikumos dalībai pasākumā. Jauniešiem tiks segtas ceļošanas un uzturēšanās izmaksas.

Līdz 1. augustam VPR aicina sūtīt motivētu pieteikumu uz eiropassavieniba@vidzeme.lv, norādot, kāpēc jaunietis būtu pelnījis/-usi dalību pasākumā, kā arī sniedzot argumentētu skatījumu angļu valodā par vienu vai vairākām tēmām, kas šogad tiks pārrunātas konferencē. Tās ir:

  • ilgtspējīga enerģija,
  • ilgtspējīgs transports un mobilitāte,
  • inovāciju pārnese,
  • sadarbība Ukrainai,
  • reģionu loma krīžu laikmetā.

Pieteikuma apjomam jābūt ne mazākam par 1800 rakstu zīmēm bez atstarpēm.

Pasākums ir lieliska iespēja ne tikai gūt jaunas zināšanas par ES politiku, bet arī prezentēt savu viedokli un skatījumu par reģionālajām tendencēm, trenēt publiskās runas prasmes un iegūto pieredzi vēlāk pielietot arī lokālajā līmenī.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.