Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Kultūras akadēmija aptaujā vēlas noskaidrot skolēnu zināšanas un interesi par karjeras iespējām kultūras un radošajā sektorā

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) martā aicina Latvijas vidusskolu un profesionālās izglītības iestāžu skolēnus piedalīties pētījumā, kurā tiks analizētas Latvijas jauniešu zināšanas un interese par karjeras iespējām kultūras un radošajā sektorā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LKA ir izveidojusi tiešsaistes aptauju, lai noskaidrotu, kādi ir Latvijas skolēnu priekšstati un zināšanas par iespējām un riskiem, ko piedāvā karjera kultūras un radošajā sektorā, kā arī to, cik daudzi skolēni jau vidusskolas laikā ir domājuši par karjeru šajā sektorā. Aptauju ir aicināti aizpildīt vidusskolu un profesionālās izglītības iestāžu skolēni, neatkarīgi no tā, cik pārliecināti ir par savu nākotnes karjeru, kā arī to, vai tā būs saistīta ar kultūras un radošo sektoru.

Pētījuma rezultāti palīdzēs noteikt, kas ir LKA un citu augstāko izglītības iestāžu, kurā iespējams iegūt informāciju par kultūras un radošo sektoru, kā arī izglītību, lai tajā darbotos, mērķauditorija, un to, kādi ir šo jauniešu raksturojošie faktori, lai labāk spētu komunicēt par izglītības iespējām izglītības iestādēs. Tāpat iegūtie dati tiks izmantoti, lai noteiktu, kādu informāciju ir nepieciešams pilnveidot par karjeras iespējām kultūras un radošajā sektorā, kā arī to, kas ir tie stereotipi, kas valda jauniešu vidū par karjeru attiecīgajā sektorā, lai nākotnē varētu radīt kvalitatīvu saturu, kas sniegtu atbildes uz aptaujā identificētajām neskaidrībām.

Tāpat LKA aprīlī piedāvās informatīvas aktivitātes, balstītas aptaujas rezultātos, kurās skolēni un citi interesenti varēs uzzināt vairāk par karjeru kultūras un radošajā sektorā, radītu pilnīgāku izpratni par to, kādas ir nepieciešamās zināšanas, prasmes un kompetences, lai tajā darbotos, kā arī to, kādas attīstības iespējas un izaicinājumi sagaida nākotnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par aprīlī gaidāmajām aktivitātēm būs iespējams uzzināt LKA mājaslapā un sociālajos tīklos.

Aptauja pieejama tiešsaistē: https://ej.uz/karjerakultura_aptauja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.