Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Parlaments aicina pieteikties Skolu programmas lekcijai un ekskursijā iepazīt Saeimas namu

Foto: “Saeima.lv”.

Saeima no 1.aprīļa atsāk piedāvāt klātienē apmeklēt parlamenta skolu programmas “Iepazīsti Saeimu” lekcijas un iespēju ekskursijā iepazīt Saeimas namu. Par to informē Saeimas Preses dienests.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolu programmu parlaments veidojis vidusskolu un pamatskolu vecāko klašu audzēkņiem, lai veicinātu jauniešu interesi par politiskajiem procesiem Latvijā un izglītotu par Saeimu un tās struktūru, likumdošanu, deputātu darbu, demokrātiju un sabiedrības līdzdalību.

Lekcija notiek Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā, to apvienojot ar Saeimas nama apskati. Savukārt, piesakoties lekcijai ceturtdienā, ir iespēja vērot Saeimas sēdi. Izglītojošās programmas lekcijā iespējams piedalīties arī tiešsaistē, kā arī Saeimas pārstāvji dodas izbraukuma lekcijās uz Latvijas skolām.

Lekcijas notiek darbdienās no pulksten 9.00 līdz 16.00, un tām pieteikties var, zvanot uz tālruni 67087321 vai sūtot e-pastu uz info@saeima.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat no 1.aprīļa parlaments atsāk interesentiem piedāvāt iespēju Saeimas namu apmeklēt klātienes ekskursijā. Tā ir iespēja iepazīt Saeimas nama arhitektūru un vēsturi, aplūkot parlamenta telpas, tostarp grezno Sēžu zāli, kā arī iepazīt deputātu darbu.

Ekskursijas Saeimas namā tiek organizētas tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, un tās ir bez maksas. Ekskursijas norisinās darba dienās, un tām var pieteikties, zvanot uz tālruni 67087380 vai 67087483 vai sūtot e-pastu uz ekskursijas@saeima.lv.

Līdz šim, ņemot vērā Covid-19 izplatības mazināšanai nepieciešamos piesardzības pasākumus, skolu programmas lekcijas varēja noklausīties tikai tiešsaistē. Savukārt ekskursijas pa Saeimas namu šajā laikā nenotika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāk par skolu programmu “Iepazīsti Saeimu”

Plašāk par ekskursiju iespējām Saeimā

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.