Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sācies skolēnu konkursa “Šodien laukos” trešais posms


Konkursā skolēniem “Šodien laukos” aizvadīti jau divi posmi un nu klāt arī trešais jeb noslēdzošais vecuma grupā no 8 līdz 11 gadiem. 7. novembrī sākas un visu mēnesi ilgs trešais konkursa posms “Ziema laukos”, kurā skolēni aicināti iepazīt un izzināt mežsaimniecības, lauksaimniecības un zivsaimniecības nozares.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā kā tuvojas gada klusākais laiks un gaisā jau jūtams arī ziemas tuvums, skolēni varēs iejusties rakstnieka lomā un uzrakstīt dzejoli un izveidot mākslas darbu no dabas materiāliem.

Trešā posma pieteikuma anketa, konkursa nolikums un uzdevuma apraksts pieejams Valsts Lauku tīkla mājaslapā: https://saite.lv/sPg un https://saite.lv/kEi

Pieteikties konkursam var jebkurā brīdī visā tā norises laikā.

Līdzīgi kā otrajā konkursa posmā, arī šajā izvirzītas trīs lielās tēmas – lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība, starp kurām tad arī dalībniekiem būs jāizvēlas sev tuvākā un tīkamākā, jāietērpj stāstā, jāilustrē. Darbi tiks vērtēti, un konkursa noslēgumā augstāko punktu skaitu ieguvušais dalībnieks saņems pārsteiguma balvu 70 eiro vērtībā. Savukārt vēl 5 labāko darbu autori saņems gardu jo gardu pateicību.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.