Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Saeima aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā “Brīvība. Neatkarība. Demokrātija”

Atzīmējot Saeimas simtgadi un gatavojoties Lāčplēša dienai, parlaments aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Brīvība. Neatkarība. Demokrātija”. Jaunieši aicināti iesūtīt pašu uzņemtas fotogrāfijas, atspoguļojot tajās brīvību, neatkarību un demokrātiju kā svarīgas un sargājamas pamatvērtības un kā daļu no jauniešu un mūsu valsts dzīves.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fotokonkursu organizē Saeima. To rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Jaunsardzes centru un muzeju “Jāņa Čakstes māja”.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas, katrai no tām norādot nosaukumu. Pēc izvēles iespējams pievienot darba aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes.

Darbu vērtēšanā tiks ņemta vērā darba atbilstība konkursa nolikumam, dalībnieka radošums, ieguldītā darba apjoms, oriģinalitāte un fotogrāfiju mākslinieciskā kvalitāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka desmit labākos darbus iekļaus izstādē, kuru atklās Saeimas namā 10.novembrī. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt Saeimas namu un Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku Patruļkuģu eskadru. Informējam, ka publiskie pasākumi var tikt pārcelti vai atcelti, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un rekomendācijas Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Darbus fotokonkursam iespējams pieteikt līdz 21.oktobrim, tos sūtot uz e-pastu konkurss@saeima.lv. Fotokonkursa rezultāti tiks paziņoti 31.oktobrī.

Fotokonkursa nolikums ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Es nofotografesu levitu karinu un paulutu ar lielam potem rokas…..ta simbolizes brivibu demokratiju un neatkaribu..es noteikti uzvaresu un iegusu lielo balvu

  2
  1
 2. Es nofotografesu kovidvakcinu..ta atbilstis virsrakstam

  1
  1
 3. Ko var ņemties? Es gribu un vakcinējos. Tu negribi, tad nevakcinējies. Baigā fotogrāfe atradusies.

  1
  2
 4. Bet man pauluts ar savu bandu uzspiez vakcineties un nelauj stradat…vai tas atbilst darba likumkodeksam un satversmei un to sauc par brivibu.jasmejas

  2
  1
 5. Brīvība ir tad, kad starptautiskās pavēles mums tiek nodotas latviski.
  Neatkarība ir tad, kad vietējie kungi piekrīt saviem kungiem pasaulē.
  Demokrātija ir tad, kad pie totalitārisma sekām vainīgi ir cietušie.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.