Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sāksies “Laukiem būt!” jaunā mācību sezona

Ar kopīgu informatīvo dienu 14.oktobrī visos 26 Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) reģionālajos birojos, sāksies jau vienpadsmitā “Laukiem būt!” mācību sezona. Mācību process no oktobra līdz decembrim notiks kā daļēji klātienē – pirmajā un pēdējā mācību dienā un biznesa ideju aizstāvēšanā, tā daļēji attālināti, tiešsaistes platformā ZOOM.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties Informatīvajai dienai sev tuvākajā birojā var jau tagad un līdz pat 14.oktobrim ieskaitot. Plašāka informācija un atbildīgo konsultantu kontakti ŠEIT  

Jau ierasti mācības, kurās var piedalīties interesenti vecumā no 18 līdz 40 gadiem, sadalītas sešās dienās – vienu dienu nedēļā, lai jaunieši tās varētu apvienot ar darbu vai studijām. Mācību tēmu loks ļoti plašs – idejas ģenerēšana, definēšana un attīstība, uzņēmējdarbības pamati, aktuālie finansējuma piesaistīšanas instrumenti laukos, biznesa plāns kā idejas attīstības pamats, finanšu plānošana, grāmatvedība, zīmolvedība, tirgus analīze, mārketings un reklāma, prezentēšanas prasmes, u.c. tēmas, kas ir būtiskas jaunajam uzņēmējam.

Inita Krivašonoka, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja: “Pērn mācības pabeidza 194 jaunieši, un visi kā viens tās atzina par ļoti noderīgām pat tad, ja turpmāk ar uzņēmējdarbību nenodarbotos. Tādēļ aicinām uz mācībām atvērtus jauniešus, kuri gatavi apgūt ko jaunu, izaicināt sevi gribēt un arī sasniegt vairāk, kas jūt sevī dzirksti uzsākt savu uzņēmējdarbību vai savu mazo, jauno uzņēmumu pacelt nākamajā līmenī. Gaidām gan tos, kurus vajag iedrošināt spert šo pirmo būtisko soli, gan arī tos, kas jau drosmīgi iet pretī saviem mērķiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Desmit gadu laikā mācībās piedalījušies jau teju divi tūkstoši jauniešu visā Latvijā.

Mācību noslēgumā jābūt vienkāršotā veidā izstrādātam projekta idejas formas aprakstam vai biznesa idejas plānam, pēc kura prezentēšanas tiek saņemts sertifikāts, kas ļauj piedalīties konkursā “Laukiem būt!”. Pieteikšanās konkursam tiek izsludināta decembrī.

Aktuālajai informācijai var sekot arī “Laukiem būt!” Facebook lapā https://www.facebook.com/Laukiembut!

Neskaidrību gadījumā lūgums rakstīt uz laukiembut@llkc.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.