Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sveķu pamatskolas skolotāja saņem balvu “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2023”

Otrdien, 5. decembrī, tiesībsargs sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku svinīgā apbalvošanas ceremonijā pasniedza galvenās balvas un atzinības konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” šīgada laureātiem. Starp laureātiem ir arī Sveķu pamatskolas skolotāja Iveta Gailīte. Foto: Krists Luhaers.

Sveķu pamatskolas kolektīvs lepojas ar savu kolēģi Ivetu Gailīti, kura Tiesībsarga biroja konkursā “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2023” nominācijā “Izglītotājs” kategorijā “Individuāls sniegums” saņēma galveno balvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Būt skolotājam – tā ir liela atbildība. Ar savu sirdsgudrību, profesionālajām zināšanām un prasmēm ir jāpalīdz cilvēkbērnam atvērt ceļu uz pasauli, kas ir jāizzina un jāiepazīst. Labestība, pacietība, neatlaidība ir īpašības, kuras raksturo Ivetu. Savu darbu viņa dara ar mīlestību. Reizē ir stingra un prasīga. Skolotāja atbalsta un meklē individuālu pieeju katram skolēnam. Regulāri sniedz padomus un popularizē savu pieredzi, mācīšanas metodes darbā, ir radoša un atsaucīga. Labprāt dalās pieredzē ar pedagogiem un vecākiem. Viņa māca ikdienai tik nepieciešamās valodas prasmes, lai veicinātu skolēna ar īpašām vajadzībām iesaistīšanos sabiedrībā,” par Ivetu saka kolēģi.

I.Gailīte “Dzirkstelei” atzīst, ka saņemtā balva pašai ir negaidīts pārsteigums. “Paldies kolēģiem, kas novērtē, paldies žūrijai, kas pamanīja. Šajā nedēļā esmu saņēmusi daudz sveicienu un labu vārdu. Katrā ziņā balva nemainīs manu attieksmi pret veicamo darbu, drīzāk tā dod spēku, izturību ikdienai,” saka I.Gailīte.

Viņa arī uzsver, ka šī balva ir kā atzinība Sveķu pamatskolai: “Jo viens jau nav karotājs, un mēs visi esam ļoti saistīti savā dienas gaitā.”

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.