Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Galgauskā notiks sēņošanas sacensības ar Uldi Kokaru “Nosēņo virsdiriģentu!”

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Svētdien, 21.augustā, pulksten 9.30 Galgauskas pagastā notiks sēņošanas sacensības ar Uldi Kokaru “Nosēņo virsdiriģentu!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes, Alūksnes, Balvu koru apriņķa un Gulbenes novada koru un vokālo ansambļu virsdiriģents Uldis Kokars aizraujas ne tikai ar makšķerēšanu, bet arī ar sēņošanu. Tāpēc tiek meklēts kāds, kurš izcilo sēņotāju Uldi varētu pārspēt baraviku lasīšanā. To, vai tomēr Uldis paliks nepārspēts, varēs uzzināt 21.augustā Galgauskas mežos.

Azartiskajā piedzīvojumā aicināti piedalīties arī tie, kuri nepazīst sēnes, jo biedrība “Sateka” ar Daigas Gargurnes gādību parūpēsies par zināšanu pārnesi un dalīsies informācijā par sēnēm, ko biedrība ir apkopojusi vairāku gadu garumā.

Tāpat savu humora devu ienesīs “Stand Up” komiķis Maksims Trivaškevičs, kurš pirmo reizi uzstāsies mežā. Iespējams, šī būs pirmā reize pasaules vēsturē, kad “Stand Up” izrāde notiek mežā, kuru klausās miermīlīgi cilvēki ar nažiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulcēšanās un reģistrācija – pie Galgauskas Svētā Jāņa Kristītāja pareizticīgo baznīcas. Tieši tur varēs uzzināt, kāpēc “pamesto” baznīcu mežā vairs par tādu nevaram saukt un kādi ir biedrības “Baznīckalns” plāni saistībā ar baznīcu.

Programma:

9:30 – reģistrācija,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10:00 – sēņošanas sacensības,

11:30 – biedrības “Sateka” sēņu zinības,

12:00 – maltīte un rezultātu paziņošana,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

12:30 – Maksima Trivaškeviča “Stand Up” izrāde.

Sīkāk par sēņošanas sacensību noteikumiem varēs uzzināt pasākuma norises dienā, bet groziņus un nažus saudzīgai sēņu transportēšanai un griešanai jāsagatavo pašiem.

Vairāk informācijas: 28628058 (Edijs).

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.