Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

ABONĒ UN SAŅEM DĀVANU! Grāmata “Mans brālis ķer dinozaurus”

No 12. līdz 15.decembrim abonē laikrakstu “Dzirkstele” redakcijā Gulbenē, Ābeļu ielā 8, vismaz trīs mēnešiem un saņem dāvanā kādu no izdevniecības “Latvijas mediji” vai “Liels un mazs” grāmatām! Dāvanu skaits ir ierobežots!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grāmatu izdevniecība “Latvijas mediji laidusi klajā Džākomo Macariola grāmatu pusaudžiem “Mans brālis ķer dinozaurus”.

Tev ir pieci gadi, divas māsas, un tu ļoti vēlētos, kaut būtu arī mazāks brālītis, ar kuru kopā spēlēt futbolu. Kādu vakaru vecāki paziņo, ka tev būs brālis un ka viņš būs īpašs. Tu esi laimīgs – “īpašs” tev nozīmē “supervaronis”. Tu pat izvēlies viņa vārdu: Džovanni. Kad Džovanni piedzimst, tu pamazām saproti, ka, jā, viņš atšķiras no citiem, bet viņam nav superspēju. Tad tu uzzini frāzi “Dauna sindroms”, un sākotnējais prieks pārvēršas nepatikā, pat kaunā.

Tikai vēlāk sapratīsi, ka sākotnējā doma nemaz nebija tik nepareiza. Ļauj Džovanni dzīvespriekam pārņemt tevi savā varā un secināt, ka, iespējams, viņš patiešām ir supervaronis. Un katrā gadījumā – tavs labākais draugs. Pavisam patiess stāsts, kas pārsteidz, aizkustina, liek smieties un ir iekarojis miljoniem lasītāju sirdis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par grāmatu stāsta Velga Polinska, biedrības “Dauna sindroms Latvija” valdes locekle: Džākomo Macariols ar vieglu sarkasmu un pārsteidzošu atklātību ļauj ikkatram no mums ieskatīties aiz noslēpumainā plīvura, ko sauc par dzīvi ar atšķirīgu brāli. Ar apbrīnojami trāpīgu patiesumu Džākomo parāda Macariolu ģimenes sapņus, kam pavisam negaidīti nākas ieņemt citu gultni. Taču tie nenoplok, neiegrimst dubļos un neizzūd! Gluži otrādi – ikviens, kurš sastopas ar Džovanni, ierauga pasauli citām acīm, daudz biežāk ļaujas scenārija maiņām un mācās tikpat stūrgalvīgi turēties pie brīvības, kā to dara viņš – supervaronis Džovanni!”

No itāļu valodas tulkojusi Dace Meiere.

Grāmatas izdošanu līdzfinansē Eiropas Savienība. Grāmata izdota ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.