Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

ABONĒ UN SAŅEM DĀVANU! Grāmata “Pietura pēc pieprasījuma”

Abonē laikrakstu “Dzirkstele” redakcijā Gulbenē, Ābeļu ielā 8, vismaz trīs mēnešiem un saņem dāvanā kādu no izdevniecības “Latvijas mediji” vai “Liels un mazs” grāmatām vai ielūgumu uz sadziedāšanos “Lielajā aktieru vasaras ballē” 5.jūlijā Madonas estrādē, kur uzstāsies Latvijas teātru dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, Mārcis Maņjakovs, vai uz Nacionālā teātra aktieru uzvedumu “Atgriežamies Latgolā” Lejasciema estrādē 13.jūlijā, vai uz koncertu “Thomas Anders no “Modern Talking”&band un Sandra” Daugavpilī 26.jūlijā, vai uz traģikomisko dziesmuspēli “Tobāgo!” Litenes estrādē 17.augustā! Dāvanu skaits ir ierobežots! “Dzirksteles” abonements fiziskām personām trīs mēnešiem: ar TV programmu – 30 eiro, bez pielikumiem – 28,50 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā latviešu tulkotājas Ilonas Ozoliņas-Čiu debijas psiholoģisko romānu “Pietura pēc pieprasījuma”. Mākslinieks – Indulis Martinsons.

Nomaļā Latvijas pagastā pie kādas nenozīmīgas pieturas pēc pieprasījuma autobusa šoferiem mēdz uznāk savādas sajūtas – tāds kā apjukums, neizskaidrojams nogurums, viens no viņiem šad un tad uz pieturas soliņa mana mazu, sarāvušos puišeli. To pašu zēnu arvien biežāk redz arī tuvīno māju saimniece Zinta.

Pamazām romāns aizved lasītāju pagātnē – uz laiku pirms piecdesmit gadiem, kad no mājām aizklīda Zintas mazais brālis. Atklājas sarežģītās attiecības nelaimes piemeklētajā ģimenē – mātes, visu cienītas vietējās ārstes Margaritas, ambīcijas un dziļā mīlestība pret dēliņu, kā arī pieaugošā vienaldzība pret meitu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Romāna tapšana bija iespējama dažādu faktoru sakritības dēļ – bija izsludināts literārs konkurss, bija vasara ar agriem rītiem, un galvā bija sakrājušies domu vāli, kurus varēja izklāt uz papīra. Un visa pamatā ir kaķi un autobusi. Bez tiem nu nekādi. Tur jau romāns pats no sevis rakstās,” saka romāna autore Ilona Ozoliņa-Čiu.

Ilona Ozoliņa-Čiu ir pieredzējusi daiļliteratūras tulkotāja (“Puisis no blakus kapa”, “Krustojums” “Čeringemas mistērijas”, “Agatas Kristi mistērija” u.c.), Ņujorkas latviešu ev. luteriskās draudzes Ņūdžersijas latviešu pamatskolas skolotāja, iesaistījusies Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas organizēšanā savā apkaimē. Piedalījusies projekta “Bibliotēka” oriģinālliteratūras konkursā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.